הורוסקופ שבועי ( 18.9 עד 24.9) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 18.9 עד 24.9) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 18.9 עד 24.9) מזל סרטן

הורוסקופ יומי מזל סרטן 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 18.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל סרטן

טירת הסרטנים הופכת לעדיפות מספר אחת ביום חמישי, 22 בספטמבר, כאשר השמש המאירה מאירה את קורותיה הגבוהות אל המאזניים והבית הרביעי הביתי שלך למשך חודש. לא משנה מה מצב המגורים שלך, אתה יכול להתחיל להביא את השדרוגים והמהפך שחלמת עליהם – ולהכיר אותך ואת האנרגיה האוהבת את הבית שלך, זו תהיה משימה מרגשת! לפני שתצא לדרך לתריסר כיוונים בבת אחת, מפה תוכנית משחק, עם השינויים "הנדרשים בדחיפות" בראש הרשימה שלך. (טיפ מקצוען: אף פעם לא מזיק להתחיל במשימה רצינית של ניקוי ופינוי.) ברגע שאתה רואה עם מה אתה צריך להתמודד, החליטי מאיפה להתחיל, אם עם צבע טרי, חדש (או אולי פשוט חדש). -אתה) ריהוט או אמנות, או אולי אתה רוצה להגדיר מחדש את המקום כולו. ודא שזה מציאותי ולא רק רעיון מהנה. עם זאת, אל תיסחף עם החזון המרגש. צעד אחד בכל פעם יהיה די והותר כדי להצליח, במיוחד בזמן הנסיגה של מרקורי עד 2 באוקטובר.אבל אל תצפו להיות בבית 24/7! ביום שישי, מרקורי החברתי, שסובל במאזניים מאז ה-9 בספטמבר, חומק בחזרה אל בתולה ובית החברות והתקשורת השלישי שלכם למשך שארית הנסיגה שלו, עד ה-2 באוקטובר. אילו הזמנות דחיתם בחוסר רצון? התגעגעתם לראות חבר שהיה בעיר רק יומיים? הנה הזדמנות שנייה נדירה ליצור את הקשרים שהוחמצו. בישלתם פרויקט שצריך עוד סט של עיניים וידיים כדי להוציא אותו? פנה למשתפי פעולה פוטנציאליים כדי לראות אם משהו נדבק.אזהרה אחת קטנה: מכיוון שהמדרגה הזו נוחתת בבית התקשורת השלישי שלך, שליחים עלולים להתערער (או לעבור MIA). יחסים עם אחים, שכנים ועמיתים לעבודה עלולים לפגוע בכמה מהמורות מהירות גם עכשיו מכיוון שהם נופלים לתוך בית ההגה הזה. בחר את הקרבות שלך באופן סלקטיבי, עוקף את אלה שאתה יודע רק ילבה את הלהבות.ביום ראשון, ירח המאזניים היחיד של השנה נוחת לצד השמש ושומר על האש בבית הרביעי שלך, התחום הטבעי של השלט שלך. אתה עלול להרגיש כמו כדור פינג פונג, לקפוץ קדימה ואחורה בין התרועעות עם חברים ומשיכה מגנטית חזרה למחנה הבסיס. השבועות הבאים הם הזמן השנתי שלך להטעין את המצברים הרגשיים שלך על ידי האטה ובילוי יותר זמן עם המעגל הפנימי שלך. אם קיווית להתעדכן בתחביבים ובפרויקטים האישיים שלך, הנה ההזדמנות שלך! שים את הצלצול שלך על שקט ותבשל, אפה, עשה מלאכת יד והיה תפוח אדמה ספה של נטפליקס (לבד או לא!) לשמחת הלב הביתי שלך. מכיוון שירחים חדשים יכולים להימשך עד שישה חודשים להתפתח, וכאשר מרקורי נסוג עד ה-2 באוקטובר, נהגו באיפוק ואל תמהרו לשום דבר.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|