הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 18.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל טלה

התכונן לעזוב את מעשה הזאב הבודד והתחל ללהק ל"הפכים אטרקטיביים", בין אם למטרות רומנטיות, יצירתיות או מסחריות! ביום חמישי הזה, 22 בספטמבר, השמש מתפוצצת מתוך בתולה ומבית העבודה והשירות השישי שלך אל מאזניים הרומנטיים והבית השביעי של השותפויות המחויבות שלך. מעכשיו ועד 23 באוקטובר (לפחות!), נחשול האנרגיה הסולארי הזה יסחוף מועמדים מתאימים לתחום שלך. זה החלק הקל. משם, אתה יכול להחליט מי מתאים ל"משימה". ראמים בודדים ימצאו את לוחות השנה שלהם מלאים בהכל – מלבד השבתה שקטה. אם אתה במערכת יחסים או שיש לך משתף פעולה מוצק, אתה יכול להשתמש בחודש הזהב הזה כדי להעמיק בקשר, להגדיר את השיחה האותנטית ואת הפגיעות.שותפויות מכל הסוגים, מרומנטיקה וכלה בפיננסים, יכולות להפיק תועלת מסוג זה של כנות (טקטית, מלאת חמלה) – ולהיות רצינית יותר! מה השלב הבא עבור שניכם: סעיף בלעדיות, בלינג לקמיצה, או אולי השקעה משותפת? צעדים איטיים ויציבים בכיוון שאתה רוצה יביאו אותך לשם!ייתכן שהמחשבות נוגעות לזוגיות, אבל אם יש פרויקט עבודה אחרון או עניין בריאותי אחרון שצריך לטפל בו, תקבלו הזדמנות שנייה נדירה החל מיום שישי הקרוב. מרקורי מוקפד, שהוחלף במאזניים מאז ה-9 בספטמבר, חומק בחזרה אל בתולה ולבית השישי של החובה, השירות והרווחה שלך למשך שארית המהפך, עד ה-2 באוקטובר. עוד לא מאוחר להתייחס לרצינות רבה יותר לגבי אימוץ מנקה , אורח חיים ירוק יותר. אף אחד לא אומר שלעולם לא תוכל לאכול עוד סופגניה; פשוט הדח אותם לקטגוריית "פינוק מיוחד" במקום בחירה יומית. תנועה סדירה טובה לחילוף החומרים שלך, למצב הרוח שלך – וזה גורם לצ'י שלך לזרום! בנוסף, לכבוד הרוח החרוץ של הבית השישי, פעילות גופנית תגביר את המוח שלך ותוביל להגברת הפרודוקטיביות. עכשיו, יש win-win!אבל בסופו של דבר, רם, האהבה מנצחת! ואתם צריכים לקבל הוכחות ממקור ראשון לכך כבר ביום ראשון הקרוב, כאשר ירח המאזניים היחיד של השנה מעצים את אזור השותפות שלכם ומציע אתחול מחדש רומנטי לשאר השנה – ומעבר לו! ירחים חדשים שותלים זרעים שיכולים לנבוט כמעט באופן מיידי, כך שכל הצעד הבא שקיוויתם לעשות במערכת יחסים מפתח עשוי להאיץ מעצמו. הירחים האלה יכולים לקחת עד שישה חודשים להתגלות, אז קררו את מטוסי הטלה שלכם ואפשרו לדברים להתפתח באופן אורגני! אם אתה באיגוד, תן ל-SO שלך לדעת מה בלבך – או היה זה שיציע הצעה של "מה הלאה". אבל עם המתקשר מרקורי רטרוגרדי, אתה לא רוצה לטשטש את זה ישר. מצא את הרגע המושלם, או לפחות אחד ממש טוב, לעלות בעדינות על הנושא של החלפת מפתחות, לעבור לגור ביחד או מה שאתה חושב. פָּנוּי? הנה רגע אידיאלי להרהר באיזו רצינות אתה באמת רוצה בן זוג. אדישותך עשויה להסביר את היעדר מחזרים מוצלחים.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|