הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל דלי

הורוסקופ יומי מזל דלי 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 18.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל דלי

אופקים: מתרחבים! השמש מתחילה את השהות השנתית שלה דרך מאזניים ובית התשיעי ההרפתקני שלך ביום חמישי הקרוב, 22 בספטמבר. המחשבות שלך עשויות להפנות לנסיעות, הכשרה מתקדמת בקריירה או אפילו מעבר דירה. כדי להפיק את המרב מהמעבר הזה, שקול להרחיב את קריטריוני החיפוש שלך בכמה (מאות) מיילים מעכשיו ל-23 באוקטובר. על ידי השארת כל האפשרויות שלך פתוחות, אתה יוצר מקום למזל לנוע בו. בין אם אתה מטייל בצורה מילולית ובין אם לאו חוש, החודש הבא הוא זמן מצוין לבחון את הגבולות האישיים שלך ולראות היכן אתה עלול להגביל את עצמך מבלי משים עם פחדים או ספקות לא מוכרים. אתה באמת יכול להשתרע מחוץ לאזור הנוחות שלך ברגע שמרקורי יפנה ישירות ב-2 באוקטובר. השאר את השיפוט וההנחות שלך בפתח ותפגוש אנשים בתנאים שלהם. ואתה אף פעם לא יודע, מזל דלי:ארבעת השבועות הבאים גם מספקים קרקע פורייה להקמת סטארט-אפ או מפגש עם סוכן שיכול לקנות את התסריט שלך. הבית התשיעי שולט על אותנטיות וכנות, אבל שימו לב שאתם לא משתכרים על סרום האמת. רק בגלל שאתה מתבונן במשהו לא אומר שאתה נדרש להעיר – במיוחד אם התוכחה שלך עלולה לשרוף גשר חשוב.עד כאן גבולות מוצקים! ביום שישי, מרקורי, שהיה בדירוג מאזניים מאז ה-9 בספטמבר, חוזר אל בתולה ובית השמיני שלך של פיתוי, סודות ותחבולה למשך שארית הסיבוב האחורי שלו, עד ה-2 באוקטובר. הרטרוגרדים המפורסמים שולטים בעבר, אז אל תתפלא אם תופיע הודעה מאקסית בטלפון שלך – ואל תמהרי להגיב. (אולי נסה למחוק אותו במקום זאת.) אם מעולם לא הפסקתם לתהות אם זה היה "זה שנתת לברוח" – ואתה לא מעורב עם מישהו אחר – תכנן להיפגש במקום מאוד ציבורי, באופן אידיאלי באור יום שעה (ות. הבית השמיני הוא מאגר של רגשות עזים, לעתים בלתי נשלטים, ואם האדם הזה הפעיל אותך בעבר, היה מוכן להיות מופעל מחדש בעוצמה עכשיו.אם אתם במערכת יחסים, צפו לרגשות עזים כמו קנאה, תאווה ושליטה שיבעבעו ישר. זה יהיה קל מדי לקרוא לא נכון את האותות במהלך הרטרוגרד של מרקורי, ועוד יותר קשה להעריך באופן אובייקטיבי אם התגובות שלכם מגיעות עד כדי כך. ההימור הטוב ביותר שלך: שמרו על פרופיל נמוך, התמקדו בחיבורים שאינם לוחצים על הכפתורים שלכם, וכשתרגישו שהמזג שלכם עולה, התקשר לחבר מנומס לפני שתתייחס לזה עם הצד הפוגע.אווירת הנדודים הזו מתרגשת עד לנקודת הרתיחה ביום ראשון, כאשר הירח החדש היחיד של השנה במאזניים שותל כל מיני זרעי פרא בבית התשיעי של הטיולים וההרפתקאות שלך. ראשית, בדוק כמה זמן חופשה צברת או שאתה מוכן לקחת, והערך את הכספים שלך. ואז תשאלו איזו טיול או חוויה חלומית תגרד לכם את הגירוד. כל דבר מהסמכה למורה ליוגה ועד סוף שבוע בארץ יכול לעשות את העבודה. הדבר שצריך לזכור לגבי ירחים חדשים הוא שיכולים להימשך עד שישה חודשים להתגלות, כך שאינך צריך לעשות שום דבר עכשיו. אבל זה סוף שבוע מצוין לעשות קצת מחקר ואולי לעשות צעד תינוק מהוסס אחד בכיוון הזה.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|