הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל בתולה

הורוסקופ יומי מזל בתולה 21.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 20.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 19.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 18.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 17.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל בתולה

הכוכב הזוהר של השבוע? ונוס המקסימה, שיוצרת כמה קשרים מרכזיים לפני סוף השבוע. ביום שלישי, 18 באוקטובר, היא מיישרת קו בזווית תומכת עם ציפור האהבה עמיתה מאדים בבתי הקריירה והכסף שלך, ועוזרת לך ולבנות לדון בתוכניות עתידיות משותפות. יחיד? זו הזדמנות מושלמת לקבוע כוונות לגבי איך היית רוצה שההיבט הזה של מערכת היחסים העתידית שלך יהיה. ככל שהחזון שלך ברור יותר, כך גדל הסיכוי שתקרא לאדם זה. כל הבתולים ייהנו משימוש באווירות הקרקע הללו כדי להתמקד בהתיישור עם עניין רומנטי. זוגות יכולים ליזום שיחות על מה שאתה רוצה מהחיים עכשיו, גם אם אתה צריך להתייחס לנושאים הלא נוחים האלה שעולים שוב ושוב. ייתכן שחלק מהאיגודים לא יחזיקו מעמד בלחץ כנה כזה, אבל האם זו מערכת היחסים שאתה באמת רוצה? זה סימן ההיכר של להיות מבוגר לדבר ברוגע דרך ערכים, חלומות אישיים והיכן אתה מקווה לחיות יום אחד. פשרות בוודאי יהיו מעורבות, אבל הן לא צריכות להרגיש כמו קורבנות כואבים. ותמהרי! ביום חמישי, ונוס מתנגשת בריבוע עם פלוטו השולט, מה שיכול ליצור חיכוך מהסוג הלא נכון. לטוב ולרע, כל מהלך שתבצע יתעצם בשבת, כאשר ונוס והסאן מתאחדים ביום האחרון של עונת המאזניים ומציגים הכל בתצוגה מלאה. אולי לא תוכל להתחמק מאור הזרקורים בוהה ביום ראשון, כשהשמש ונוגה בוערות לתוך מזל עקרב ומרכז התקשורת שלך כצוות תגים. נוגה תישאר עד ה-16 בנובמבר, והשמש תצא שישה ימים לאחר מכן. כשהאזור האקספרסיבי הזה מואר, אתה עשוי לגלות שלא אכפת לך להיות במרכז תשומת הלב. כמובן, בהכרתך, בתולה, תסיט את הפוקוס אל העבודה עצמה. (אתם תגידו כן לכל דרך יעילה לתת יותר שירות ליותר אנשים.) המתנה הטבעית שלכם לגאב עשויה להגיע לרמה חדשה ולהעלות את המסר שלכם מ"מדויק והגיוני" למשכנע רגשית. ההצלחות הגדולות ביותר שלך מעכשיו ל-22 בנובמבר יבואו מהתמקדות פחות בוויזואליה מהודרת או בנתונים סוחפים ויותר בחיבור אותנטי עם הקהל שלך. רעיונות יגיעו במהירות ובזעם, ואפילו אתה עלול להתאמץ לעמוד בקצב שלהם. אם עדיין לא הורדת אפליקציית הקלטה כדי ללכוד את ההתגלות האלה, זה השבוע! כמובן, לא כל מה שאתה מכרה יהיה זהב מלא, אבל אתה לא יכול להסתכן באובדן של אף אחת מאבני החן היקרות באמת. גם ארבעת השבועות הבאים בשלים לשיתופי פעולה יצירתיים. אבל השאר את הספקנות שלך במקום עד שתבדוק סינרגיה פוטנציאלית עם פרויקט בסיכון נמוך כדי לראות איך סגנונות העבודה שלך משתלבים.גם ביום ראשון, הטיפול העצמי עולה ברשימת העדיפויות כאשר המאמן האישי שבתאי מסיים את הנסיגה של כמעט חמישה חודשים דרך הבית השישי שלך של שגרה וארגון בריאים. כל מקום שהיית קצת מזדמן מדי עם הרגלי הבריאות שלך עומד לחידוש כעת. שאו מעט מהמבנה והמשמעת העצמית של שבתאי והציבו כמה יעדים חדשים – מציאותיים – לחייכם. שינויים קיצוניים אינם ברי קיימא, ואתה רוצה להבטיח שהשינויים החיוביים האלה יימשכו זמן רב!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|