הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל שור

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל שור

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל שור

הורוסקופ יומי מזל שור 21.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 20.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 19.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 18.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 17.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל שור

כוכבת השבוע היא ונוס, האפוטרופוס הגלקטי שלך, והיא תיצור כמה קשרים מרכזיים לפני סוף השבוע. במערכת יחסים? אתה תקבל דחיפה מתוקה ביום שלישי, 18 באוקטובר, כאשר היא תתנדנד לשלושה תומכת עם כוכב הלכת מאדים ותעזור לך לדון בלוגיסטיקה של הקשר שלך. מהאופן שבו אתם חולקים כספים ולוחות זמנים מתאימים ועד להחלטה מתי ללכת לישון, עומדים למשא ומתן (מחדש). עם ונוס בבית השירות השישי שלך, אתה עשוי להבין שביצוע מיקור חוץ של כל משימות "מזדמנות אירוטיות" שווה כמה שזה עולה! יחיד? מישהו שהתעלמת ממנו לחלוטין בשבוע שעבר יכול היה פתאום לתפוס את עיניך בזכות היציבות והשכל הישר שלו. הממ, אולי דייט שני מתאים. אבל מהר, בול: ביום חמישי, ונוס מתנגשת בריבוע מתוחה עם השליטה בפלוטו, מה שיכול ליצור חיכוך מהסוג הלא נכון. לטוב ולרע, כל מהלך שתבצע אז יוגבר בשבת, כאשר ונוס והשמש יצטרפו ביום האחרון של עונת המאזניים, ויציגו הכל בתצוגה מלאה.צמד הכוח Sun-Venus מתחמם שוב ביום ראשון כאשר שניהם עוברים לעקרב – השמש עד ה-22 בנובמבר ונוגה עד ה-16 בנובמבר. עם אל סול ו-Vixen Venus יוצאים לטיול השנתי שלהם דרך אזור השותפות שלכם, אתם רוצים לפנות את החפיסות בתחילת השבוע כדי לפנות מקום למאמצים ארוטיים יותר. אז סיים את אחרון הפרויקטים האדמיניסטרטיביים או המבלבלים שלך בהקדם! גרוס את אחרון הניירות האלה; לגרור את השקיות למיחזור ולרצון טוב. אני מקווה שעשית התקדמות רצינית במחלקות האלה בחודש שעבר כשהשניים היו ביפוי מאזניים ובבית השישי השיטתי שלך. במשך ארבעת השבועות הבאים – הידוע גם בעונת העקרב הלוהטת – תהיו הרבה יותר מרוכזים באינטראקציות חושניות ובקשר עמוק כאשר ונוס ואל סול מבצבצות דרך בית הזוגיות שלכם. כל מיני בריתות – ממקצועיות ליצירתיות ועד רומנטיות – יתבשלו באנרגיה סינרגטית. אם אתה רווק, נחשול השמש הממגנט הזה יגביר את המאמצים שלך להזמין בן זוג מתאים. למרות שאתה עדיין צריך להגדיר כוונה חזקה ולהתאמץ אמיתי, אתה עלול לבסוף לעבור את כל החסימות שבעבר עיכבו אותך. זכור: אתה לא מחפש שיבוט. הפכים באמת מושכים, אז שמור על דעתך פתוחה! וכשאתם פוגשים מישהו, אל תמהרו לעבור את טקסי החיזור המתוקים. תהנה מאי הידיעה ומכל המתח החושני שנבנה כשאתה נותן לדברים להתפתח באופן אורגני! ב-LTR? הקפד להקצות זמן לבד, גם אם זה אומר לשלם עבור בייביסיטר ולהשאיר קצת עבודה עד למחרת.גם ביום ראשון, שבתאי, שתחום ההתמחות שלו הוא מבנה, משמעת עצמית ותכנון לטווח ארוך, מסיים נסיגה של כמעט חמישה חודשים וחוזר לתנועה קדימה בפינת הקריירה שלך. מאז שהוא עבר להילוך רוורס ב-4 ביוני, כנראה שהיית צריך למשוך את בלם החירום במשימה שאפתנית, אולי צריך להפסיק את המשימה לחלוטין. אבל אני מקווה שאחרי כל העצירות וההתחלות, ביצעת את ההתאמות הנדרשות והפקת לקחים הדרושים שיעזרו לך להחזיר את המהירות. אבל לפני שאתם דוהרים דרך מחרוזת האורות הירוקים, קחו דקה לשבת ולכתוב את המטרות המובילות שלכם לשאר השנה, בעקבות הרמז של שבתאי כדי לשמור על זה אמיתי וניתן לניהול!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|