הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל עקרב

הורוסקופ יומי מזל עקרב 21.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 20.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 19.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 18.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 17.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל עקרב

ונוס תופסת את מרכז הבמה השבוע, ונרקמת לחיבורים מיוחדים עם כמה כוכבי לכת בולטים. ביום שלישי, 18 באוקטובר, היא מסתובבת לשילשון מתובל עם השליט שלך, מאדים הנלהב, בבית השמיני האירוטי שלך. מגביר את החום בקשר האהבה הזה הוא העובדה שונוס הפלרטטנית חונה בבית הפנטזיה השנים-עשר שלך, והזוג הקוסמי הזה יכול לגרום למוג'ו שלך להמריץ את המהירות! לזוגות, אין צורך בייעוץ נוסף. פשוט תעשה – כמו שאומרים – מה שבא באופן טבעי! אם אתה לא קשור כרגע, שחרר את שערי הפלדה האלה ותהיה נגיש. מישהו יכול פשוט להצהיר על המשיכה שלו – או אולי אתה תיתן לעצמך להיות פגיע לשתי שניות ותודה על האהבה הסודית שלך.ליבידו בהילוך איטי (או אי-הופעה)? קבל אקטיביות לגבי שחזור סטטוס השועל שלך. עשה דברים קטנים כדי להרגיש נוח (וחושני) בעור שלך – רק בשביל עצמך! תרקוד סביב הסלון שלך, צור רשימת השמעה של ריקודי בטן והתמתח כמו חתול על מזרן היוגה שלך. ותני למגירת ההלבשה התחתונה שלך רענון גם אם את לא יוצאת. האם אתה מחזיק טינה עמוקה או נתלה טינה? זה לבד יכול להיות הורג מצב רוח. הקש על השמים המחזקים את הביטחון של יום שלישי כדי לדבר על דברים. ותהיה מוכן להסתכל פנימה כי יש תמיד שני צדדים לכל סכסוך. אבל אל תחכו יותר מדי. ביום חמישי, ונוס מתנגשת בריבוע עם השליט השני שלך, השולטת בפלוטו, מה שיכול ליצור חיכוך מהסוג הלא נכון. לטוב ולרע, כל מהלך שתבצע יתעצם בשבת,צמד הכוח Sun-Venus מתחמם שוב ביום ראשון כאשר שניהם עוברים לעקרב – השמש עד ה-22 בנובמבר ונוגה עד ה-16 בנובמבר. התכוננו לחודש של חגיגות ויציאה מכל התחנה. עונת עקרב היא הזמן השנתי שלך לשים את עצמך ואת הרצונות שלך מעל כמעט כל דבר אחר. גם אם היית קצת כחול, תן לרוחות הקוסמיות למלא את המפרשים שלך ולהחזיר את שמחת החיים שלך! עם מיכלי הביטחון העצמי שלך חוזרים לרמות נאותות, אתה תמהר לצאת להרפתקאות חדשות ומרגשות. בארבעת השבועות האחרונים, בעוד אל סול ונוגה היו בירידה במאזניים ובבית השנים-עשר של התהליכים הפנימיים שלכם, ייתכן שזיהיתם היכן אתם מרגישים תקועים כמו גם אנשים ומצבים שעברו את תאריך התפוגה שלהם. הגיע הזמן לשחרר אותם ולכתוב מחדש את התסריט שיזניק אותך לעתיד מזהיר יותר. אבל צעד בעצמך, מזל עקרב! השלט האינטנסיבי שלך יכול בקלות להיות אובססיבי בגלל זה, אז זכרו, המסע חשוב לא פחות מהגעה ליעד. עם תחנות הכוח האלה שמפעילות את הבית הראשון שלך של סגנון ומראה, אולי אתה פשוט מוכן למהפך שחלמת עליו.השמיים של יום ראשון מציגים חדשות פלנטריות חשובות עוד יותר: ייצוב שבתאי מסיים את הנסיגה של כמעט חמישה חודשים במזל דלי ובמגורי הבית שלך ומחדש את התנועה קדימה, ועוזר לך להתפוצץ קדימה בפרויקטים שנתקעו או קשרים שהלכו הצידה. יהיו לך הזדמנויות חוזרות ונשנות לפתור אי הבנות עם חדרים, קרובי משפחה או ביי, בנוסף אולי סוף סוף תהיה לך השראה להתמודד עם פרויקט שיפוץ הבית הזה. אבל שבתאי תמיד מגיע עם תווית האזהרה כדי לשמור את זה אמיתי. ניסיון להשיג יותר מדי בבת אחת רק יצליח לשלוח אותך להצפה – ואולי גם לחובות וייאוש. חזור אחרינו, "תודה, אבל לא תודה!"

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|