הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל קשת

הורוסקופ יומי מזל קשת 21.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 20.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 19.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 18.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 17.10.2022

הורוסקופ חודשי (חודש אוקטובר) מזל קשת

שלום, ונוס! כוכב הלכת המשמח הוא הכוכב של השבוע, ויוצר כמה קשרים משפיעים לפני סוף השבוע. האקשן יוצא לדרך ביום שלישי, 18 באוקטובר, כאשר ונוס, בבית האחד-עשר שלכם ליצירת קשרים חברתיים וטכנולוגיה, מיישרת קו עם קבוצת המאדים הקוסמית שלה בתאומים ובאזור השותפות שלכם. כשהם זורמים לשלשה פותחת הלב הזו, סאג'ס רווקות יכולות לפגוש את השידוך שלך דרך חברים משותפים או אפליקציית היכרויות. כשציפורי האהבה של גלגל המזלות מיושרות במתיקות במזלות אוויר תקשורתיים, לא תוכל להתאפק מלחלוק את הדעות, הרגשות שלך – ועוד הרבה יותר! כבר מצורף? השילוש המאזן הזה של נוגה-מאדים הוא זמן מצוין להרחבת האופקים החברתיים ההדדיים שלכם. תפסיקו לחשוב במונחים של החברים "שלי" ו"שלהם" ותתחילו להתנהג כמו הפאוור קאפל שאתם! אם אתה לא מכיר מישהו טוב, אבל היזהרו ממתח בלתי צפוי ביום חמישי – מהאוויר לגמרי – כאשר ונוס מתנגשת בריבוע עם פלוטו השולט, מה שעלול ליצור חיכוך מהסוג הלא נכון. לטוב ולרע, כל המהלכים שתבצעו כעת יתגברו בשבת, כאשר ונוס והשמש יצטרפו ביום האחרון של עונת המאזניים ויציגו הכל בתצוגה מלאה.צמד הכוח שמש-ונוס הופך את נוכחותם למוחשית עוד יותר ביום ראשון כאשר הם מתנדנדים זרוע בזרוע לתוך מזל עקרב – נוגה עד 16 בנובמבר והשמש עד 22 בנובמבר. זה המגזר המופנם, אפילו המיסטי, שלך, אז אם אתה ניסיתי להתחבר עם חברים מסוימים ללא הצלחה, ייתכן שזו "קריאת ההשכמה" שלך שאולי זה לא יקרה – לפחות לא עוד חודש. אבל השער הכסוף הוא שברגע שכוכבי הלכת האלה יעברו לאזור המדיטטיבי שלך, אולי לא תהיה לך מצב רוח להתרועע לזמן מה. זהו תלוש ההרשאה השנתי שלך כדי לשחרר כל פעילות שאינה חובה ולהעמיד את הצרכים והרצונות שלך במקום הראשון. אפילו יותר טוב? אם אתה מירוץ במהירות עיוות במשך החודש האחרון בערך, פסק הזמן הקוסמי הזה ירגיש מוצלח במיוחד. אל תתנו למופת אשמה להתגנב פנימה. חשבו על זה כעל הזדמנות לטעון מצברים ולהתחבר מחדש עם המוזה שלכם, שאולי תוהה היכן הייתם לאחרונה. קח את הזמן להרהר, לעבד כל אבל מתמשך על פרידה או אפילו להתעמק בפצע ישן מאוד. זה רגע מתאים לעבוד עם מטפל, מאמן או עובד אנרגיה שיכול לעזור לך לנווט את הטריגרים הרגשיים האלה.גם ביום ראשון, השגיאות בתקשורת והאותות המעורפלים של ארבעת החודשים וחצי האחרונים מתחילים להתסדר כמעט בצורה קסומה כאשר שבתאי המובנה חוזר לתנועה קדימה במגזר התקשורת שלך. במהלך הנסיגה של שבתאי, ייתכן שהודעות חיוניות החמיצו את חותמן בקילומטרים. אבל עכשיו תהיה לך הזדמנות להעריך את הנזק, לתקן את הנשורת ולהחזיר את ההרמוניה. זה אולי לא יקרה בן לילה, אבל עם כוונה חזקה – ומאמצים מתמשכים – אתה יכול להחזיר את הצוות לאותו עמוד.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|