הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים 21.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 20.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 19.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 18.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 17.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל דגים

ונוס היא כוכבת השבוע, ויוצרה כמה קשרים לפני סוף השבוע. ביום שלישי, 18 באוקטובר, כוכב האמור מיישר קו עם מאדים הנלהב, ושתי ציפורי האהבה הקוסמיות ממזגות את האנרגיות הרומנטיות שלהן. סינרגיות מתוקות בוודאי ניצתות תחת היישור הזה של מאדים במזל תאומים והבית הרביעי הסנטימנטלי שלך ונוגה במאזניים פלרטטניות והשמינית המפתה שלך. לא תצטרך לחפש יותר מדי כדי להתחבר לאנשים סימפטיקו שמבינים אותך ורוצים למזג כישרונות (או אולי גופים). אבל בצע את בדיקת הנאותות שלך לפני שתשתף סודות מדינה או תיהיה פגיע מאחורי דלתיים סגורות. דברים יכולים להסתבך אם תמשיך אך ורק על אמון. "ויברציות טובות" חשובות, אבל לא כמו הסכם NDA וחוזי ברזל. למעשה, אנשים לגיטימיים אף פעם לא מתרעמים על בסיס משפטי ראוי. החיבור הזה ונוס-מאדים יכול גם להוות את הבמה לשיחות ממוקדות הלב. הניחו את הכל על השולחן, כולל נושאים דביקים לפעמים כמו כספים משותפים, סידורי מגורים ולוחות זמנים לביקורי משפחות בחגים. אבל מהרו: ביום חמישי, ונוס מתנגשת בריבוע עם פלוטו השולט, מה שעלול ליצור חיכוך מהסוג הלא נכון. לטוב ולרע, כל מהלך שתבצע יתעצם בשבת, כאשר ונוס והסאן מתאחדים ליום האחרון של עונת המאזניים ומציגים הכל בתצוגה מלאה.ונוס צוברת כוח עוד יותר כשהיא חוברת לשמש ביום ראשון כשהיא נכנסת לשני צעדים לתוך מזל עקרב והבית התשיעי הנועז שלך, ונוס נשארת עד ה-16 בנובמבר והשמש עוד שישה ימים. סיים עסק לא גמור שגוזל נדל"ן יקר על השולחן שלך – או במוח שלך. כאשר אל סול ונוגה עוזבים את מאזניים ואת הבית השמיני שלך ממוקד לייזר (שלא יחזור עוד שנה), אתה יכול לסנן את הסחות הדעת ולעבור את קו הסיום. הבית השמיני שולט גם במשאבים משותפים ובפרמבונדינג, כך שמה שצריך את מירב תשומת הלב עשוי להיות עניין של הלב. התמקד במה שמשותף לכם ולא בהבדלים ותוכל להתגלות חזק יותר כצמד מאוד דינמי. ברגע שכוכבי הלכת הללו יעברו למקומם של עקרב המתעצם במשך ארבעה שבועות, תתרחקו מכל התנהגות גנבה או אובססיבית כמו נחש המשיל את עורו. ומכיוון שהבית התשיעי שולט בנסיעות ממשיות ומטאפוריות, זהו זמן מושלם לקחת – או לפחות להתכונן – לטיול אפי. יתרון נלווה לדגים בודדים: בין אם בבית ובין אם מחוץ לבית, אתה יכול להסתובב עם חמודה מתרבות אחרת. מְצוֹרָף? לעשות משהו רומנטי באימפולסיביות – כמו להזמין בקתה ביער כדי לסחוט קצת עלווה של סוף העונה – כדי להזרים את הדם!גם ביום ראשון, הקרקע של שבתאי מסיימת נסיגה ממושכת בבית השנים-עשר שלך של התבוננות פנימית וריפוי. כוכב הלכת המבנה הרציני מסיים מסע ארוך בהרבה, בן שנתיים וחצי דרך האזור הזה, ועם תיקון המסלול הזה, דברים מסוימים עשויים להתגלות שהיו מוסתרים מאז ה-4 ביוני. התמודדת בכוונה עם פצע ישן או בעיית תלות-קו-תלות, אולי סוף סוף תראה אור בקצה המנהרה הודות לציר של שבתאי. פעולה בבית השנים-עשר שלכם יכולה להביא לסגירה, אז הזכירו לעצמכם שאתם יכולים לשחרר את זה בכל עת שאתם מוכנים, בתנאי שתצמדו לגבולות האיתנים שהצבתם.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|