הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 21.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 20.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 19.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 18.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 17.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל מאזניים

הכוכב של השבוע הזה הוא לא אחר מאשר האפוטרופוס הגלקטי שלך, ונוס, שתיצור כמה קשרים מרכזיים לפני סוף השבוע. האקשן יוצא לדרך ביום שלישי, 18 באוקטובר, כאשר ונוס – במזל שלך – יוצרת משולש לוהט עם מאדים נלהב בבית התשיעי ההרפתקני והבוטה שלך. שני כוכבי הלכת נמצאים בסימני אוויר תקשורתיים, ומכינים את הבמה לשיחה פתוחה וכנה. תרגום: אל תהסס להיות ישיר לגבי הרצונות שלך, ואולי אפילו לחלוק פנטזיה סודית עם מישהו שאתה מכיר וסומך עליו. אופטימיות וגילוי לב נראים כל היום, אז גם אם אתה מטפל בבעיה, אתה צריך להיפגש עם תוצאה חיובית. פתרונות יצירתיים יכולים להיווצר במהירות – ואף יכולים להוביל לחופשת ערב ספונטנית או לדיון נוסף על תוכנית הטיול המשותפת הבאה שלך. אבל אל תבזבזו זמן מיותר. ביום חמישי, ונוס מתנגשת בריבוע עם פלוטו השולט, מה שעלול לעורר את הרגישויות של כולם. לטוב ולרע, כל מהלך שתבצע יתעצם בשבת, כאשר ונוס והסאן מתאחדים ביום האחרון של עונת המאזניים ומציגים הכל בתצוגה מלאה.צוות התג Sun-Venus יתחיל שוב ביום ראשון, כאשר שניהם יעברו למגורים האסטרטגיים של מזל עקרב, ונוס עד ה-16 בנובמבר והשמש עד ה-22 בנובמבר. כשהשניים הללו עוזבים את השלט שלך וקובעים חודש של התמקדות בכספים שלך, אתה עשוי באופן טבעי הדקו את החגורה או הרסן בהתנהלות חברתית קלת דעת. (כיף הוא הכרחי, אבל לבזבז הון עבור הפריבילגיה לא!) זה לא אומר שלא יחגוג יותר עד ספטמבר הבא, אבל זה כן מציע שהדעת שלך תהיה להעלות את השורה התחתונה שלך בארבעת השבועות הקרובים. כסימן קרדינלי שאפתני, אתה מספיק מכוון עתיד כדי להבין שכסף הוא כלי מפתח להשגת המטרות שלך. וזו הסיבה שלא תזיל יותר מדי דמעות כשאתה נאבק בהוצאות ובחיסכון כדי להתאים לכוונות שלך. אבל אתה עדיין מזל מאזניים רגיש מבחינה אסתטית ונהנתנית (באופן קל), כך שצמצום מעבר לנקודת הנוחות צפויה לפגוע. התחל עם השינויים חסרי הכאב, כמו ביטול מנויים וחברות שאינם בשימוש. למען מטרה כלכלית עתידית, האם אתה מוכן להחליף את ה-lattes היומי של אחר הצהריים עם הבירה המשרדית ולהכניס את עצמך ל"דיאטת קניות" עד שתגיע לאבן הדרך הפיננסית הבאה שלך? בטנה כסופה: אתה יכול ללכת לקניות בארון ואולי לגלות מחדש כמה תלבושות אהובות, שהעלמתם מהעיניים שדחפת לחלק האחורי של הארון שלך!גם ביום ראשון, שבתאי המאורגן עוטף את הנסיגה שלו בת כמעט חמישה חודשים דרך מזל דלי ובית החמישי שלך של אהבה וזוהר. בזמן שהוא הסתובב לאחור, ייתכן שהדברים נתקעו או הלכו הצידה בחייכם הרומנטיים והיצירתיים. אבל ברגע שהוא חוזר לתנועה קדימה, כמעט מיד אתה עלול להרגיש את הדם זורם שוב. ללא קשר למצב היחסים שלך, החשק המיני שלך יודיע על נוכחותו. מזל מאזניים בודדים עשויים למצוא את האומץ לקחת סיכון מחושב על מישהו, ולו רק כדי לחזור למשחק. מעודדים זוגות לשחק את הצד ה-FUN של האיחוד על ידי עשיית משהו קצת יוצא דופן, כמו להירשם לשיעורי ריקוד או, אם אתם מרגישים בטוחים בעצמכם, אולי סדנת טנטרי.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|