הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל אריה

הורוסקופ יומי מזל אריה 21.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 20.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 19.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 18.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 17.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל אריה

כוכבת העל של השבוע היא ונוס, שיוצרת כמה קשרים משמעותיים לפני סוף השבוע. ביום שלישי, 18 באוקטובר, ציפורי האהבה השמימיות נוגה ומאדים יוצרות זווית נדירה אך מיטיבה (השילוש ההרמוני של 120 מעלות) שיכולה להקל על מערכות יחסים מתקשות. שני כוכבי הלכת נמצאים בסימני אוויר, אז חברים – ואנשי סימפטיקו בכלל – הם הנכס הגדול ביותר שלך השבוע. ונ.ב, הקשרים לא חייבים להישאר אפלטוניים, ליאו! הרשו לעצמכם להרהר בכל חזיונות האהבה האידיאליסטים שחלפו בדמיונכם. אם אתם מרגישים מספיק בטוחים בעצמכם, קדימה וספרו לכוכב הפנטזיות שלכם מה אתם מדמיינים עבורם בעתיד שלכם, כמו, "אשמח שתכירו את ההורים שלי." משולש האוויר המוחי הזה יכול להביא לפגישה יצירתית של גם המוחות.אם אתה יודע שאתה רוצה לפגוש נפש תאומה מתאימה, תכפיל את המאמצים שלך תוך שמירה על ראש פתוח מאוד. בקש מחברים לעשות היכרות, או להתחיל לפקוד אירועים מעוררים אינטלקטואלית ותרבותית יותר כמו הרצאות או בתים פתוחים בגלריה. אפליקציות היכרויות עשויות להציע אפשרויות טובות יותר מאשר בעבר, אבל כדי למקסם את האפשרויות שלך, אל תסתמך רק על החלקה ימינה. צאו להתערבב ביום רביעי כי אינטראקציות IRL יהיו עשירות באפשרויות. אבל ביום חמישי, ונוס מתנגשת בריבוע עם פלוטו השולט שעלול ליצור חיכוך מהסוג הלא נכון. חשבו לפני שאתם פועלים כי כל המהלכים שאתם עושים מתגברים בשבת, כאשר ונוס והשמש מתאחדים ביום האחרון של עונת המאזניים ומציגים הכל בתצוגה מלאה.צוות התג Sun-Venus יתחיל שוב ביום ראשון, כאשר שניהם עוברים לעקרב ולבית הרביעי הבסיסי שלך – השמש עד ה-22 בנובמבר ונוגה עד ה-16 בנובמבר. אתה יכול סוף סוף להיתפס על שנת היופי שלך ברגע שהשליט שלך, הזוהר שמש, יוצאת מהבית השלישי הסופר-חברתי שלך ועוברת דירה לבית הרביעי הנעים שלך. אם עברת 100 קמ"ש בארבעת השבועות האחרונים, הורדת הילוכים זו תבוא כהקלה מבורכת! למעשה, זה יכול לקחת כמה ימים של צ'ילקס עד שתבין עד כמה המעגלים שלך מטוגנים. אמנם לא סביר שתהפוך לנזיר שינה רשמי, אבל במהלך ארבעת השבועות הקרובים, אתה בטוח תהנה מהשקט הנפשי שמגיע עם ניתוק, ניתוק וטעינת הסוללות ללא גרם של אשמה. כשהבית הרביעי הביתי שלך מואר, סביר להניח שתתקרב באופן טבעי לעבר מחנה הבסיס, אבל אף אחד לא אומר שאתה צריך להסתגר בעצמך. האווירה הסקסית של מזל עקרב יכולה לפתות כמה בני זוג שובבים – בין אם מישהו שהתעכב בפריפריה או לקוח פוטנציאלי חדש שעדיין לא בדקתם. כל הדברים הביתיים והנוחים נמצאים באור הזרקורים לחודש הבא, אז קבעו כמה מועדים להחלפת הארונות העונתיים שלכם ולערוך כמה ארוחת ערב או מסיבות בישול כדי לשמור על האווירה החמה לזרום בקבוצת החברים שלכם.לא משנה אם אתה נשאר בפנים, יוצא או עף בשמיים הידידותיים, כל הצמדים הדינמיים שלך עומדים לקבל מחדש אנרגיה החל מיום ראשון הקרוב. לאחר נסיגה מתסכלת (כמעט) של חמישה חודשים בבית מערכות היחסים שלכם, הגבלת שבתאי מחדש את התנועה קדימה. אם אטרקציה רומנטית מתחילה הלכה הצידה או שהתקשורת עם ביי התבלבלה במהלך החודשים האחרונים, אתה תהיה מרוצה כשהדברים יתחילו להסתדר. מצד שני, שבתאי – המורה הגדול – היה צריך להביא בהירות חדשה ותחושת מחויבות עמוקה יותר, אז חשבו על עצמכם איפשהו בדרך לאושר ועושר.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|