הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל תאומים

הורוסקופ יומי מזל תאומים 21.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 20.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 19.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 18.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 17.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל תאומים

ונוס היא כוכבת השבוע, ויוצרה כמה קשרים משמעותיים לפני סוף השבוע. האקשן מתחיל ברצינות ביום שלישי, 18 באוקטובר, כאשר ונוס – בבית במאזניים ובבית החמישי הפלרטטני שלך – יוצרת שלשה מתוקה של 120 מעלות עם אחותו של ציפור האהבה מאדים במזל שלך. כשהם רוקדים את הפאסו דובל המפתה שלהם, המגנטיות החייתית שלך תתחזק והביטחון שלך יזנק. כשוונוס ומאדים מגבירים את החום, קחו את ההובלה באהבה ביום שלישי או רביעי, בין אם עם מעשה גלוי ובין אם על ידי הטלת כמה רמזים לא עדינים. פשוט הפעל את חושי ה-Spidey שלך כדי לעקוף את הנזקקים או סוגי המשתמשים. זהו מגזר היצירתיות שלך, אז אם אתה אמן או פרפורמר, שקול ביום שלישי את הופעת הבכורה האישית שלך בבמה העולמית! העולם הוא המסלול שלך עכשיו, ונותן לך קארט בלאנץ' להגביר את המצגת או ההופעה שלך עם מוזיקה רועשת יותר, צבעים בהירים יותר, שפה פרובוקטיבית יותר ונשוף נוצות ראוי לטווס. אתה כמעט לא יכול להיות או לעשות "יותר מדי", אז זרקי את עצמך לתוך זה ותיהני. אבל צעד לזה: ביום חמישי, ונוס מתנגשת בריבוע עם פלוטו השולט, מה שעלול ליצור מתח מהסוג הלא נכון. לטוב ולרע, כל מהלך שתבצע יתגבר בשבת, כאשר ונוס והשמש יצטרפו ביום האחרון של עונת המאזניים, ויציגו הכל בתצוגה מלאה.צמד השמש-ונוס מתחמם שוב ביום ראשון כאשר שניהם עוברים לעקרב – השמש עד ה-22 בנובמבר ונוגה עד ה-16 בנובמבר. זה יכול להביא לזינוק עוצמה לכל היוזמות הארגוניות והבריאות שלך. אם לא עדכנת את רשימות המטלות שלך במשך זמן מה, תתעסק. וגם תזמון מושלם, אחרי שאירחתם את הזוגיות במאזניים ובביתכם החמישי החגיגי בשבועות האחרונים, שאולי השאירו את ביתכם בבלגן קצת כאוטי. מוכן או לא, אתה עומד לעבור להילוך יתר בכל הנוגע לעבודה ושירות ולשיפור השגרה הבריאה שלך. אולי ייקח לך דקה להתחיל לעניינים, נכון, אבל ברגע שאתה מחליט להפשיל שרוולים בפרויקט, אין לך לעצור. ובכל זאת, תן לעצמך כמה ימים כדי להתאים את הזרימה שלך ולהירגע לתוך הקצב האיטי והממוקד יותר הזה. ואם זה מרגיש קצת מכריע, התחל בתעדוף המשימות החשובות ביותר או הכי רגישות לזמן. נקה כל בלאגן שמאט אותך באופן מילולי או מטפורי. מפה ציר זמן ריאלי על ידי קביעת כל מה שתרצה להשיג בארבעה עד שישה השבועות הבאים. שברו את המטרות הגדולות יותר לצעדים קטנים יותר כדי שלא תתפתו באמצע הדרך לזרוק את המגבת. כשאני מכיר אותך, ג'ם, ברגע שאתה באופן רשמי במצב גמר, אתה תפעל בשיא היעילות, ותשאיר הרבה זמן למפגשים חברתיים ולרומן.בין פרויקטי ניקיון, הקדישו זמן לחקור את הטיול או ההרפתקה הגדולה הבאה שלכם! אתם עלולים למצוא את עצמכם מתאמצים לעשות בדיוק את זה החל מיום ראשון הקרוב, כאשר שבתאי המשמעת המגבילה מסיים חמישה חודשים רטרוגרד דרך הבית התשיעי הרחב שלכם. תוכניות נסיעות וסטארט-אפ שהועברו אל הלהבה האחורית במהלך החודשים האחרונים הופכות כעת לעדיפות עליונה. אל תתייאשו בגלל "זמן אבוד" או הזדמנויות. הכל קורה בזמן מושלם – והעיכוב יכול להניע אותך ללחוץ על דוושת הדלק קצת יותר חזק עכשיו. עם כוכב המבנה חזרה למסלול, פשוט המשיכו היכן שהפסקתם עם טיול, יוזמה חינוכית או השקה יזמית. אבל אם חיכית כל כך הרבה זמן, אל תרגיש צורך למהר. קח את הזמן שלך וקבל את זה מכתב מושלם!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|