הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל גדי

הורוסקופ יומי מזל גדי 21.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 20.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 19.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 18.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 17.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל גדי

ונוס היא חוגגת השבוע, ויוצרה כמה קשרים מרכזיים לפני סוף השבוע. הלהיט הגדול הראשון מגיע ביום שלישי, 18 באוקטובר, כאשר ונוס בבית העשירי השאפתני שלך חוברת לכוכב האקשן מאדים במקום השישי הקשה שלך. הטרין התומך הזה פעמיים בשנה מביא הזדמנויות פז למחוץ מטרה גדולה. כוון גבוה, גדי: הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות עכשיו הוא לזלזל בכוח שלך. עשה כל מה שצריך כדי להגיע לרמה הבאה, החל מעדכון קורות החיים ופרופיל הלינקדאין שלך ועד לקבלת החלטה ניהולית נועזת. אתה יכול לפגוש אדם משפיע באמצע השבוע שיכול לעזור לך לעלות בסולם הדרגות. או תפסו את המושכות והציעו את שירותיכם למישהו שעושה את מה שהייתם רוצים לעשות. תשלום האגרות שלך יכול להיות כמו לעלות במעלית המהירה לקומה העליונה. אבל אל תתמהמה! ביום חמישי, ונוס מתנגשת בריבוע עם פלוטו השולט, מה שיכול ליצור חיכוך מהסוג הלא נכון. לטוב ולרע, כל מהלך שתבצע יתעצם בשבת, כאשר ונוס והסאן מתאחדים ביום האחרון של עונת המאזניים ומציגים הכל בתצוגה מלאה.ביום ראשון, הצמד הדינמי Sun-Venus יתחיל שוב כאשר יחד הם עוברים לעקרב – ונוס עד ה-16 בנובמבר ואל סול עד ה-22 בנובמבר. החל ממחר, תוכלו להקל על המצערת בעבודה, שאולי מעולם לא ציפיתם להרגיש כמו הקלה עצומה כזו! אף על פי שאין ספק מדוע זכית באמנת הרחוב שלך כמכורה לעבודה של גלגל המזלות, במהלך החודש האחרון, כנראה שרפת את שמן חצות כדי לסיים דדליין חשוב בזמן. אז כששתי תחנות הכוח הללו יוצאות בחן מבית הקריירה שלך, אתה תהיה יותר ממוכן לשוב ולהתחבר עם חוגי החברים שלך. החלק הכי טוב? כאשר השמש ונוגה עוזבים את מאזניים, הם יתלקחו לתוך הבית האחד-עשר האופטימי של הרשתות החברתיות למשך ארבעה שבועות. אולי ייקח לך דקה להעביר הילוך, אבל ברגע שתעשה זאת, אתה תיהנה לחזור לתלם של שעות שמחות, ערבי קריוקי ואם אתה רווק, מאמצי היכרויות מחודשים. Caps Coupled בהחלט ייהנו מזמן איכות אחד על אחד עם bae! ומכיוון שהבית האחד-עשר הוא התחום הטכנולוגי שלכם, פרויקט דיגיטלי הדדי יכול להיות מתגמל במיוחד.גם הכספים שלך מקבלים זריקת יד החל מיום ראשון הקרוב, כאשר האפוטרופוס הקוסמי שלך, שבתאי הממושמע, מסיים נסיגה מתסכלת של כמעט חמישה חודשים דרך הבית השני שלך של כסף וביטחון. זה אמור לבוא כחדשות מבורכות לאחר חודשים רבים של הידוק חגורה, חשבונות בלתי צפויים ואולי אפילו התקף חוב נדיר! אבל ברגע שבתאי יחדש את התנועה קדימה, הזריזות הישנה של מזל גדי עם תזרים מזומנים תחזור ותחזיר לך את שיווי המשקל. חזקו את המוטיבציה שלכם על ידי הגדרת כמה יעדים לרבעון הרביעי שתוכלו להיות בטוחים שתצליחו לעמוד בהם. קצץ כל שומן מיותר מהתקציב, תבשל יותר ארוחות ואכל יותר, ובטל כמה מאותם מינויים מיקרו שמצטברים לצרור. הציר הפלנטרי הזה יכול להביא לקוחות פוטנציאליים רווחיים – במשרד, דרך עסק צדדי או אולי הצעת עבודה.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|