הורוסקופ שבועי ( 16.10 עד 22.10) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 16.10 עד 22.10) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 16.10 עד 22.10) מזל סרטן

הורוסקופ יומי מזל סרטן 21.10.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 20.10.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 19.10.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 18.10.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 17.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל סרטן

ונוס היא כוכב השבוע, עושה-סי-עושה עם כמה כוכבי לכת מפתח לפני סוף השבוע. ביום שלישי, 18 באוקטובר, היא מיישרת קו עם המאדים הקוסמית בשלישון הרמוני, ושולחת קצת טיפוח חושני ונשמתי לדרכך. עם ציפורי האהבה של גלגל המזלות בזוגיות, אולי סוף סוף תרגישו בטוחים מספיק כדי להוריד את המשמר ולתת למחזר הנחמד הזה להתקרב קצת יותר. כבר בזוגיות? לאיזה דבר עיקרי או פעוט ב-bae היית עמיד? ניסוי בדרכים שונות של אינטראקציה. אנרגיה זו היא הרקע המושלם לשיחות ריפוי, כך שלכל הסרטנים יש הזדמנות יפה לשחרר טינה ישנה ולתקן. עם ונוס בבית הרביעי הסנטימנטלי שלך (התחום המקורי של השלט שלך) ומאדים בבית השנים-עשר האינטואיטיבי שלך, אתה יכול להזמין מרפא או מנטור שידריך אותך במסע הרגשי שלך. אתה לא צריך להיאבק בעצמך כדי לעבד מצב כואב. בקש מחברים לתמיכה – או להמלצות. כאשר אתה כן מוצא מישהו, אל תחסום את המאמצים שלו. אתה צריך להשתתף! אל תתעכבו כי ביום חמישי, ונוס מתנגשת בכיכר עם פלוטו השולט, מה שעלול ליצור הרבה אי הבנות. לטוב ולרע, כל מהלך שתבצע יתגבר בשבת, כאשר ונוס והסאן מתאחדים ביום האחרון של עונת מאזניים ומציגים הכל בתצוגה מלאה.צמד הכוח Sun-Venus מתחמם שוב ביום ראשון כאשר שניהם עוזבים את הבית הרביעי שלכם ועוברים לעקרב – השמש עד ה-22 בנובמבר ונוגה עד ה-16 בנובמבר. במשך השבועות הקרובים, אתם תהיו במרכז תשומת הלב בכל פגישה , מסיבה או התכנסות שאתה מגיע אליה. בונוס לרווקים סרטנים: אולי יידרש רק חיוך מפתה אחד כדי למשוך אליכם מועמדים מסקרנים כמו עש ללהבה. שמור על ראש פתוח – ולוח שנה – בזמן שאתה צופה במישהו עם פוטנציאל שוער. (וזכרו ליהנות מהמסע!) מצורף? היו מכוונים להוסיף עוד הפתעות רומנטיות לשבוע שלכם. השמיים, והדמיון שלך, הם הגבול היחיד שלך. הבית החמישי שולט לא רק בתשוקה אלא בביטוי עצמי, מה שהופך את זה לחודש נהדר לעקוב אחר המוזה שלך ולהרים את המכחול, הגיטרה או היומן שלך ולתת למיצים היצירתיים האלה לזרום! השקת חנות אטסי זו; להתחיל לפקוד לילות עם מיקרופון פתוח. גם אם אתה לא מרגיש מוכן להופעת הבכורה שלך בפריים טיים, עשה משהו בקנה מידה קטן יותר כדי להגביר את הביטחון העצמי – שהיא, כידוע, עבודה פנימית!אם הנסיגה של כמעט חמישה חודשים של שבתאי דרך הבית השמיני האינטימי שלכם ערערה מערכת יחסים מרכזית, אתם תשמחו כשהכוכב המגביל יחדש את התנועה קדימה ביום ראשון. בין אם ביליתם מתיחות ארוכות בהתבוננות בחיי האהבה שלכם או שדברים ממש התנתקו, החשק המיני שלכם יחזור למסלולו – ויגיע למהירות שיוט – תוך זמן קצר! אני מקווה שרכשת נקודת מבט חדשה ומעמיקה יותר על האיחוד (או הצרכים) שלך ויש לך את הבשלות והחוכמה לראות היכן דברים צריכים להשתנות – ללא כעס או אשמה. אתה יכול לדבר עם ה-SO שלך על זה? פָּנוּי? מה למדת על איפה יש לך ציפיות לא מציאותיות או למה אתה מתנגד? ועכשיו לשאלת מיליון הדולר: מה אתה צריך לעבור כדי להפוך לאדם שיסתובב בסוג השותף שאתה מייחל לו?

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|