הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה 21.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 20.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 19.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 18.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 17.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל טלה

ונוס היא כוכבת השבוע, ויוצרה כמה קשרים מרכזיים לפני סוף השבוע. ביום שלישי, 18 באוקטובר, ציפורי האהבה השמימיות נוגה ומאדים מתיישרות בטריל הרמוני, ועוזרות לך להתאים את האנרגיה שלך לזו של אחרים, בין אם מבחינה רומנטית או אחרת. פריחה מארס נמצאת בבית השלישי של שיתוף הפעולה והפלירטוט שלך בעוד ונוס מאירה את מגזר השותפות שלך. האם צמד דינמי קיים יכול להתגבש לשותפות לגיטימית? או אולי תמצא בסיס משותף חזק מספיק כדי לתמוך באיחוד כוחות? לַחקוֹר!מה לא לעשות? לא להתמודד עם הסינרגיה או האטרקציה. קבל השראה ממאדים המצת ובדוק את המים. אם תקבל את התגובה החמה והחיובית לה אתה מקווה, תן לונוס האוהבת להדריך אותך להציע את ההצעה או ההצעה המתאימה. ההפעלה של בתי התקשורת והחיבורים שלכם הופכת יום מוצלח לכל מיני סוגים של הסברה חברתית, החל מיצירת קשרים עם אנשים חדשים ועד להחלפה ישירה באפליקציות היכרויות. "Carpe DM" ושלחו הודעה ישירה למישהו שתרצו להכיר טוב יותר. פשוט להגיב על הפוסט שלהם או לצייץ מחדש יכולים לעשות קסם. אבל מהרו: ביום חמישי, ונוס מתנדנדת לריבוע מתוח עם פלוטו שולט, מה שיכול ליצור חיכוך מהסוג הלא נכון. לטוב ולרע, כל מהלך שתבצע אז יוגבר בשבת, כאשר ונוס והסאן מתאחדים ומציגים הכל לתצוגה מלאה במהלך היום האחרון של עונת המאזניים.צמד הכוח שמש-ונוס מתחמם שוב ביום ראשון, כאשר שניהם עוברים לעקרב – השמש עד ה-22 בנובמבר ונוגה עד ה-16 בנובמבר. התכוננו שהחיים ירתחו! עם אל סול והשועל ונוס יוצאים לדרך השנתית שלהם דרך מזל עקרב המסתורי ובית השמיני שלכם של פיתוי ואינטימיות, הבודואר שלכם יהיה לוהט יותר מיולי בארבעת השבועות הקרובים! המגנטיות של בעלי החיים שלך תהיה מחוץ לתרשימים, אז זה יהיה שווה את הזמן שלך להישאר מסונכרן עם bae, אולי לקחת את הדברים לשלב הבא. יחיד? הכפיל את המאמצים למצוא מישהו שיכול לעמוד בקצב שלך. למרבה המזל, לא יידרש הרבה יותר מאשר חיוך יודע או קשר עין מתמשך כדי לעורר משיכה. אבל אל תיסחף עם כוח העל הזה, רם. כדי למנוע שליחת הודעה שגויה, ודא שהכוונות שלך ברורות מההתחלה. עכשיו, אם תפגשו מישהו עם פוטנציאל שוער, אל תתנהגו בצורה מגעילה. תהיה פגיע ואמיתי ותראה אם ​​הם יכולים לפגוש אותך ברמה הזו. זהו חודש נהדר עבור כל בני מזל טלה להיות כנים לגבי מה שמדליק אותם – ומכבים אותם – ולהיות ישירים בנוגע לצרכים שלך (ואולי את הפנטזיות שלך).כל הידיים (גב) על הסיפון! גם ביום ראשון, שבתאי המובנה מחדש את התנועה קדימה לאחר שחזר לאחור דרך מזל דלי והבית האחד-עשר שלך של טכנולוגיה ועבודת צוות. לבסוף, תהיה לך רוח גב קוסמית שתעזור לך לחזור לעסק החשוב של הובלת צוות יעיל ונאמן. אני מקווה שבמהלך ההיפוך הזה של ארבעה וחצי חודשים למדת כמה לקחים וכתוצאה מכך אתה מתמצא ואסטרטגי יותר. קבל שסביר להניח שיהיו כמה אכזבות ומכשולים בדרך, אבל אתה צריך להיות מוכן טוב יותר – וצברת חוכמה וכושר אבחנה משופרים – כדי להתקדם במהירות ובראייה מתאימים.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|