הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (16.10 עד 22.10) מזל דלי

הורוסקופ יומי מזל דלי 21.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 20.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 19.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 18.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 17.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל דלי

בתור כוכב השבוע, כוכב האהבה נוגה עושה כמה קשרים מרכזיים לפני סוף השבוע. האם אתה מוכן לרענן את ה"מותג" האישי שלך, מזל דלי? Stylista Venus יוצרת זווית הרמונית עם הפעלת מאדים באזור היצירתיות שלך ביום שלישי, 18 באוקטובר, מה שמעורר מהפך או שדרוג. קחו רגע להרהר באיזו מידה החיצוני אתם מתיישבים עם הצד הפנימי שלכם. שלך מכל הסימנים באמת צריך להכיר – ולהעריך – עבור חד הקרן שאתה באמת. הגבירו את עוצמת הקול במראה החיצוני או בהודעות שלכם – או אם זה כבר די מופרך, הרסן את זה קצת כדי שלא תצא חזק עד שתאבד אנשים לפני שתפתה אותם. אם היית כישרון שלא התגלה יותר מדי זמן, תפס את ההגה של מאמצי הקידום והשיווק שלך והצג בגאווה את עבודתך על במה גדולה יותר! אתה יודע שיש אנשים שירוויחו ממה שיש לך להציע, אז התמקד בזה במקום כל דבר שרק יזין את האגו שלך. לא קשה לנסח את המילה בחוץ בעידן הדיגיטלי הזה. והקפד לתמחר את המוצרים או השירותים שלך בצורה הוגנת – לעצמך! ותמהרו כי ביום חמישי, ונוס מתנגשת בריבוע עם פלוטו השולט, מה שיכול ליצור חיכוך מהסוג הלא נכון. לטוב ולרע, כל מהלך שתבצע יתעצם בשבת, כאשר ונוס והסאן מתאחדים ביום האחרון של עונת המאזניים ומציגים הכל בתצוגה מלאה.ונוס צוברת כוח ביום ראשון כשהיא חוברת לשמש הזוהרת ויחד מתפוצצות לתוך מזל עקרב והבית העשירי השאפתני שלך. ונוס נשארת עד ה-16 בנובמבר ואל סול עד ה-22 בנובמבר. לפני שהם עוזבים את ביתכם התשיעי של נסיעות והרפתקאות, תגרדו את אחרון גירודי השיטוט שלכם מכיוון שתזדקקו לכל האנרגיה שלכם לפרויקט מקצועי גדול שיכול להכניס שם על המפה – בניאון! לאחר ארבעה שבועות של מחזוריות, אתה מוכן להתחיל לעסקים רציניים. זה החודש השנתי שלך לשרוף את שמן חצות – ולקדם את המאמצים שלך. לא מרגיש 100 אחוז בטוח ביכולות שלך? זה רמז לשכור מאמן או מנטור כדי לקדם אותך או להירשם לסדנה לאימון מיוחד. ולמה לא לשאול מקבל החלטות בחברה שלך אם הוא עשוי לשלם על זה, אם זה מועיל להם. (ואם הם לא,גם ביום ראשון הקרוב, אתה עשוי לחוש בהתקף אחרון של תקיעה או קיפאון שמתחיל להשתנות כאשר שבתאי המובנה, השליט השותף שלך, חוזר לתנועה קדימה לאחר כמעט חמישה חודשים מסתובב לאחור במזל שלך. החל מהיום, יוזמות שהחלו באביב האחרון אמורות להתחיל להתעורר מחדש ולזכות בתנועה. כנפיים קצוצות צומחות בחזרה ומתחילות לרפרף; משהו שלא הצליח להשתגר או קמל על הגפן יפיחו בו חיים חדשים. השיעורים של שבתאי תמיד כרוכים באופטימיות מוגנת ולמידה לדאוג לעין אחת לעתיד תוך כדי צעד אחד קדימה בכל פעם. איפה התאפקת רגשית, נושא מים? זה המקום לקחת סיכון מחושב, להיפתח ולהכניס מישהו קרוב יותר.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|