הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל בתולה

הורוסקופ יומי מזל בתולה 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 14.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל בתולה

כניעה, בתולה! המציאות עשויה לקחת את המושב האחורי לפנטזיה במהלך שבוע העבודה הזה, כאשר כוכבי לכת דוחפים את הדמיון שלך לקצוות החיצוניים שלו. ונוס המאוהבת מנצלת היטב את מקום החניה שלה בבית השנים-עשר מלא הפנטזיה שלך, וביום חמישי, 18 באוגוסט, מאחדת את יופיטר אידיאליסטית באותה מידה בבית השמיני האלכימי שלך ביום חמישי הקרוב. לא תצטרך לחפש בגוגל הצעות מועילות לניצול האנרגיה המפתה הזו. יופיטר הגלוי מקל עליך לשתף את הרצונות שלך וליזום כמה רעיונות ניסיוניים. אבל כל מה שאתה צריך לעשות הוא לעצור ולרדת למצב צופה. זה מספיק כדי למגנט כל מיני הזדמנויות מרתקות בדרכך. ייתכן שתחליטו לפתוח דלת שמעולם לא העזתם לעבור דרכה בעבר. רק שימו לב שיופיטר שלוקח סיכונים הוא בדירוג,השאיפות שלך זוכות לאתחול גדול במיוחד בשבת הקרובה, ה-20 באוגוסט, כאשר מרס המתקדם גולש לתוך מזל תאומים ומפעיל את הבית העשירי שלך בקריירה. כוכב הלכת האדום לא עבר את האזור הזה מאז 2021 – והמעגל המורחב שלו בן שבעה חודשים, שנמשך עד 25 במרץ 2023, הוא כמו נחשול מתח מקצועי. אל תבזבז את זה בכך שתתקע בניתוח "האם כדאי לי או לא צריך". זה רק סובב את הגלגלים שלך. ומכיוון שכוכב הלכת האדום יהיה לאחור מה-30 באוקטובר עד ה-12 בינואר, תרצה להתחיל את המסע לעבר יעד שאפתני עכשיו. מאדים מתגמל פעולה! גם אם אינך יכול לראות מעבר למספר הקילומטרים הראשונים, הפעל את המנועים שלך ותזוז בכל זאת. השלבים הבאים יתגלו כאשר תעברו לנקודת תצפית חדשה. אם אתה כבר בתנועה, מאדים מאתגר אותך לחשוב בגדול. כתוב את המטרות המקצועיות המובילות שלך לשבעת החודשים הקרובים, כולל איך החיים ייראו כשתשיג אותם. הרגישו את הרגשות מחוברים ו"שנן" אותם כך שכאשר תגיע ההזדמנות הנכונה, תדע זאת בעצמותיך. כשהמוטיבציה שלך מתחדשת, לא יהיה אכפת לך להכניס שעות נוספות או גריז למרפקים. עשה את המייל הנוסף בכל דבר שקשור לעבודה שאתה עושה, מהצעות ומצגות ועד לחזר אחרי לקוחות החלומות שלך. רק שימו לב שאתם לא נתקלים בדוחף, אגרסיבי או תחרותי מדי. חשבו על כולם כעל משתפי פעולה פוטנציאליים והתייחסו אליהם ככאלה, כי לעולם אינכם יודעים מתי המטרות שלכם עשויות להתיישר.מארס תאווה בתאומים שחושבים בשותפות יכול להביא לידי ביטוי את דחפי הפאוור קאפל שלך – ולא תתביישו לחפש לידים פוטנציאליים. אנחנו לא מציעים לך לשפוט לפי קריטריונים שטחיים כמו דגם המכונית או גודל הבית. אבל אתה תימשך לבן זוג בעל אוריינטציה של שליחות שעוסק באופן פעיל בפיתוח המתנות שלהם. בתולה זוגית: היכן נמצאות הסינרגיות שלך? זה הזמן המושלם לחבור לפרויקט משותף. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לנווט את התהליך, שהוא ממילא בית ההגה שלך. ודא ששניכם מוסמכים עם תחושת אחריות ברורה – וגם מיושרים לפי הפרטים, מתקציבים ועד לוחות זמנים ועד איך תחגוג כשהכל יסתיים!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|