הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל שור

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל שור

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל שור

הורוסקופ יומי מזל שור 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 14.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל שור

האם כל הקלפים שלך על השולחן, בול? אתה לא יכול לצפות מאנשים אחרים לשפוך את כל הסודות שלהם אם אתה בעצמך אטום. ביום חמישי הזה, 18 באוגוסט, השליט שלך, ונוס הנלהב, יוצר משולש זורם עם צדק רחב ידיים בבית השנים-עשר שלך של פנטזיה והתבוננות פנימה. מישהו חייב להיפתח – לפחות קצת – אז למה לא אתה? בטח, אתה עלול לגלות שהרגשות שלך אינם מופנים, אבל האם לא היית מעדיף לדעת את העסקה מאשר לעבוד על אשליה? אם אתה צריך לחשוף מציאות קשה למישהו, רכך את המכה בחמלה עמוקה. אם זו לא פרידה אלא רק בעיה ביניכם, קחו בחשבון כמה פתרונות יצירתיים. הדגש את התוצאה שאתה מקווה להשיג כדי שהשיחה שלך תוכל להיות פרודוקטיבית ומכבדת הדדית.ירתת על כל הצילינדרים מאז הפוך את זה לקרות מאדים התחיל את הסיור הדו-שנתי שלו דרך השלט שלך ב-5 ביולי האחרון. גם אם לא היית במירוץ בכל העיר, המוח שלך נע במהירות עיוות – אבל לא בתוך דפוס אקראי! כאשר כוכב הלכת האדום העז מבקר את השלט שלך מדי שנה, אתה הכי ממוקד ומונע. שוורים רבים הניבו כמה תוצאות רציניות במהלך החודש וחצי האחרונים. זה היה מדהים, כן, אבל אף אחד לא יכול לפעול במהירות התזזיתית הזו לנצח. עד כמה שהחדשות האלה יהיו מרירות, גם תשמחו לשמוע שבשבת הקרובה, ה-20 באוגוסט, מאדים עוברת לג'מיני ולבית השני שלכם של עבודה, אבטחה וכסף. עם כוכב האקשן כאן לסיור ממושך – עד 25 במרץ,אבל ראשית, הפעל את הטובים שבהם דרך מסנן מציאות כדי לראות אילו באמת ניתנים לביצוע. צור מספרים, מפה ציר זמן ייצור וקבע אילו משאבים (אנושיים וחומריים) נחוצים. התהליך הפרגמטי הזה הוא המקום שבו אתה זוהר, מזל שור! מאדים יכול להניע אותך לעבוד קשה יותר כדי להעלות את השורה התחתונה שלך ולחסוך למטרה גדולה, וזה נהדר. אבל זה גם יכול להגביר לחץ ותחרות. בדוק עם עצמך באופן קבוע כדי לוודא שאתה רודף אחר החלום שלך ולא של מישהו אחר. זה יהיה חיוני במיוחד בזמן שמאדים נמצא בדירוג מ-30 באוקטובר עד 12 בינואר.כשזה מגיע לאהבה, ובמיוחד לתאווה, מאדים בבית השני שלך יכול לגרום לך להתלהב מהטקסים המסורתיים שאולי משעממים עבור כמה סימנים, אבל אף פעם לא עבור שור! יציבות יכולה להגיע בחבילה מרגשת. כל עוד אתה מקבל RDA קבוע של חיבה, הכרה ותשומת לב, אתה נשמה מאושרת. אבל אתה מקבל את מה שאתה מוציא, שור ומאדים מתגמלים. השמע את קריאת ההשכמה במקום לחכות בכנפיים!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|