הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל עקרב

הורוסקופ יומי מזל עקרב 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 14.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל עקרב

האם זה שווה את זה, מזל עקרב? יהיה לך זמן, סבלנות ובהירות מחשבתית לשקול את היתרונות של עסקה עסקית או מערכת יחסים ביום חמישי, 18 באוגוסט. ונוס הדיפלומטית תתחבר עם יופיטר המאושר והבטוח בתחומי העבודה שלך, ותכין את הבמה לשותפות רווחית. אולי אתה להוט להגיד כן כשצדק מדרבן אותך, אבל קודם כל פרוץ את הזכוכית המגדלת ואת מסרק השיניים העדינות כדי לסקור את האותיות הקטנות – במיוחד מכיוון שכוכב הלכת המנוקד האדום נסוג. בקש מחבר או עורך דין מיומן שיבדוק זאת עבורך אם מדובר בכסף. אבל אם תמשיך להכות בכל האורות הירוקים, קח סיכון ולך על זה. מאשאפ ונוס-יופיטר הזה מזמין אותך גם לחלוק את ההצלחות וה"עושר" שלך עם בעלי המזל הפחותים. מה שמסתובב יגיע!התכוננו לחפש אוצרות בשבת הזו, בזמן שמאדים המונע מחליק לתוך מזל תאומים ולבית השמיני החקירתי שלכם למסע ממושך של שבעה חודשים. בין עכשיו ל-25 במרץ 2023, תהיו נכונים יותר מאי פעם למצוא את המחט משובצת היהלומים בערימת השחת. בעוד כוכב הלכת האדום שקוע באזור זה, אתה יכול לדחוף דרך כמה בלוקים פנימיים גדולים ולצאת החוצה עם התגלות משנה חיים. ועם כוכב הלכת האדום שמסתובב בבית המשאבים המשותפים שלך, זה עשוי להיות קל להחריד למצוא אנשים שישימו דולרים מאחורי החלומות שלך. שלב ראשון: נקה את לוח הזמנים שלך מאי-התחייבויות מיותרות וצור חלונות זמן לשבת בהשתקפות בודדת. יותר מתמיד, מזל עקרב, תעשה את מיטב עבודתך בפרטיות, ללא הפרעות או דרישות מבחוץ. ארגן מחדש את החלל שלך כך שיהיה לך אזור המוקדש לביצוע עבודה מסוג זה. כמה עקרבים עשויים אפילו לשכור "סטודיו" קטן שבו אתה יכול למקסם את המיצים היצירתיים שנראים זורמים רק כשאתה בחברה שלך.אבל רגע…אתה לא צריך לסגור את כולם! במהלך מחזור מאדים זה, תתלהב מכמה מערכות יחסים נבחרות. עכשיו זה הזמן לצלול לעומק, ליצור זמן ומרחב עבור שניכם כדי להיפתח ולחשוף מימדים נוספים של האישיות שלכם. מבחינה אירוטית, שבעת החודשים הבאים הם טעונים – והחלציים שלך הם GPS ששווה לעקוב אחריהם. אתה לא צריך להמשיך בכל סיבוב, אבל שים לב. זה יכול להיות מזון פנטזיה ראוי לשחק עם פלוס-1 מהימן. (רק שים לב למי מחליק מתחת לרדאר שלך בזמן שמאדים נמצא בדירוג מ-30 באוקטובר עד 12 בינואר.) עקרבים רווקים צריכים לקבוע קצב סביר להיכרות עם אנשים. למרות שאתה לא רוצה להיות יותר מדי מסתורי, במהלך המעבר האימפולסיבי הזה של שבעה חודשים, אתה עלול להיסחף בתאוות לפני שתבסס אמון.אזהרה: מאדים בליקוז כאן יכול להוציא את הצד המחורבן של מזל עקרב. אם מתבשל סכסוך עם אדם אהוב, ודא שאתה "חמוש" כראוי כדי לנווט את המתח – בצורה בריאה. פתרון הקרע עשוי לדרוש סדרה של שיחות, אבל מה שאתה לא רוצה לעשות זה לעוור אף אחד כשסערה רגשית מתפרצת בתוכך. תחילה תעשה עיבוד פרטי כדי שתוכל להפריד בין מה ש"שלהם" לבין מה ש"שלך". (אנו מבטיחים שלא תדעו את ההבדל כאשר גל הרגשות יגיע תחילה.)

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|