הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל קשת

הורוסקופ יומי מזל קשת 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 14.8.2022

הורוסקופ חודשי (חודש אוגוסט) מזל קשת

אתה תרגיש את האווירה האוהבת ביום חמישי הקרוב, ה-18 באוגוסט, כאשר ונוס משתפת פעולה עם השליט שלך, דואגת, משתפת – ונועזת – יופיטר, בבית החמישי הנלהב שלך. קשתים רווקים צריכים לתכנן לפלרטט עם נטישה כאשר ונוס עוברת דרך בית ההרפתקאות התשיעי שלך. המאשאפ הנדיר והמעצים הזה יכול לגרום לך להיות ישיר במיוחד לגבי הרצונות והאטרקציות שלך. אם אתה חש בכימיה, תגיד משהו! אחרי הכל, אם שניכם יודעים מה אתם רוצים, למה לנצח? הסיכון הזעיר של להיות חזק מדי מתגבר על היתרון שיש ליותר זמן עם מושא החיבה שלך. זוהי גם זריקת חיזוק עבור טיפוסים יצירתיים, שיכולים לשדך את החזון של ונוס לטווח הגלובלי של צדק. פרסם ופרסם – אבל תקרא שוב לפני שאתה עושה זאת, מכיוון שיופיטר הוא בדירוג.עם מאדים המונע מבעד למזל שור ובית התעשייה השישי שלך מאז 5 ביולי, היית במשימה לפנות כמה משימות מלחיצות מהצלחת שלך. אבל אנחנו גם מנחשים שאתה לא בדיוק מרגיש כמו האני הקשת הכי חברתי שלך? כל זה משתנה בשבת, 20 באוגוסט, כאשר מאדים נרגש מתפרץ לתוך מזל תאומים ובית היחסים השביעי שלכם עד ה-25 במרץ, 2023. כל מיני שותפויות עוברות למבער הקדמי תחת המעבר המעורר הזה. היכן שהזעת את זה לבד, תוכל לגשת למשתפי פעולה שיכולים לעבוד לצדך כדי להקל על העומס. הַפתָעָה! אולי אפילו תפגשו אחד שאתם סומכים עליו מספיק כדי להעביר לו משימות לחלוטין – דברו על הרמת משקל! רק שימו לב שכוכב הלכת האדום יהיה לאחור מ-30 באוקטובר עד 12 בינואר,אם אתה רווק או חדש, הכימיה עלולה לעבור מפושרת לאקסותרמית ברעד של בקבוק ארלנמאייר. עם זאת, המשך לבדוק עם האינטואיציה שלך, כי אולי אין זמן לבדיקת רקע יסודית. זוגות יכולים סוף סוף להיות מוכנים לעשות את הצעד הבא הזה, בין אם זה חיים משותפים או סוף סוף למצוא את הדרך הנכונה לתייג מה אתם עושים ביחד. (ונ.ב. אתה יכול להמציא קטגוריה חדשה לגמרי אם בא לך.) מחזור מאדים זה מצוין גם לבריתות עסקיות. עם כוכב הלכת המונע באזור הצמד הדינמי שלך, זה בטוח לדיו את העסקה או החוזה. רק ודא שכתבת הכל לפרטים הקטנים ביותר. ואם שניכם מרוצים, חתמו על הקו המקווקו והתחילו את המסיבה הזו.אבל שימו לב שמאדים הוא מותג אש! למרות שפתאום יש לך חזון, העלאת אחרים לא אמורה להיות כרוכה בהתחמשות חזקה. מתן חוסר סבלנות (והמזג האמיתי שלך!) עם אנשים שלא נמכרים מיד לרעיונות שלך. הירשם לסדנאות, מפגשי אימון ושיחות מידע. 

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|