הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 14.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל דגים

האט ותהיה כלי, דגים. השבוע, הרעיונות הטובים ביותר שלך עשויים לבוא מבלי שייקצו להם. ביום חמישי, 18 באוגוסט, ונוס המקסימה משתלבת בהרמוניה עם יופיטר הנרחב במגזרי העבודה, הכסף והשירותים שלך. בלי הרבה מאמץ, אתה יכול לעשות את הקסם המעשי הזה! יצוצו פתרונות יצירתיים למצבים שנתקעו בעבר, שיעזרו לך לפתור קונפליקטים – או להמשיך הלאה – בלי גשרים בוערים. למעשה, האנרגיה החיובית הזו מאפשרת לך לעשות את היציאה האדיבה ביותר שאפשר. אם זה מתאים, שלח הערת המשך שתודיע להם כמה אתה מעריך לבלות איתם. אבל אז, סגרו את המעגל הזה כדי שתוכלו לאמץ את האנרגיה היצירתית החדשה שמוכנה להופיע.הקן שלך עשוי להרגיש חלקים שווים #Blessed and #Stressed החל משבת הקרובה, 20 באוגוסט, בזמן שהאנרג'יזר מאדים מסתער מבעד לדלתות של מזל תאומים והבית הרביעי הביתי שלך. אבל בואו נהיה כנים, מזל דגים: לפעמים נדרשת קריאת השכמה רועשת מאוד כדי להכניס אותך לפעולה. מה יידרש כדי להפוך את הבית שלך למקלט? והאם זה בכלל אפשרי בכתובת הנוכחית שלך? שאלות מסוג זה ידרבנו אותך לפעולה בין עכשיו ל-25 במרץ 2023.האם חשבת על שיפוץ, העברה או שינוי תצורה של החלל שלך? עם כוכב הלכת האדום באזור המגורים שלך למשך שבעה חודשים ממושכים, יש לך חלון אופטימלי לביצוע סוגי השינויים שיכולים להיות קשים ליזום. דבר אחד, השלט הסנטימנטלי שלך נצמד לחלל שלך. גם אם המדה המרובע שלך כבר לא באמת מתאים לסגנון החיים שלך, נוסטלגיה על פינת קריאה מועדפת בחלון יכולה לתת לך אמנזיה לגבי הברזים המטפטפים והצבע המתקלף – ובמקרים מסוימים, המיקום הלא רצוי! או אולי אתה מוכן לחיות משותף וצריך ליצור יותר מקום עבור פלוס-אחד או הגעה חדשה, כמו תינוק או כלב הרים בורמזי. מאדים מבקר תאומים סקרנים רק פעם אחת בכל שנה, אז נצל את רוח הגב הענפה הזו והכניס את השינויים האלה לתנועה!מזג, מזג! הסבלנות שלך לתחבולות אנושיות מטופשות תהיה דלילה בזמן שלב האימו של מאדים – והאנשים הקרובים ביותר עלולים לקבל את עיקר התסכול שלך. ויכוחים עלולים לפרוץ ללא אזהרה; יריבויות בין אחים זקנים או קנאה עלולות להרים את ראשם ירוקי העיניים. החוכמה היא להישאר בקשר עם הרגשות שלך כשהם מתעוררים, לא אחרי שיהיה מאוחר מדי. זה לא הוגן (ובמקרים מסוימים, פוגעני גבולי) לפוצץ את האנשים סביבך – או להסתער בענן אגרסיבי פסיבי שגורם לכולם מתחת לגג שלך ללכת על קליפות ביצים. אתה יודע את זה, באופן הגיוני, מזל דגים, אבל היו הוגנים הזהרו שאתם עלולים ליפול טרף להתנהגויות האלה בזמן שמאדים מרחף כאן. בבסיס זה יכולה להיות תחושת אשמה על הצורך ליותר פרטיות וזמן לבד. פשוט תבקש את זה! תגלו שאותם "נזקקים"

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|