הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל אריה

הורוסקופ יומי מזל אריה 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 14.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל טלה

זה השבוע האחרון של עונת מזל אריה, אז למה לא לסיים את זה בהרפתקה בלתי נשכחת? יש לך תמיכה מלאה מה"תועלת" של גלגל המזלות, ונוס ויופיטר, שזורמים לשלשה חובבת כיף ביום חמישי הקרוב, ה-18 באוגוסט. ונוס משוטטת במזל אריה ובבית הבכורה האקספרסיבי שלך, בעוד שצדק משוחרר הופך להיות קסום במרחב המרחף שלך. , תשיעי חקרני. תפוס את איש הכנף (אישה) האהוב עליך ובדוק אירועים קרובים ולא כל כך קרובים. אולי תרצו לדלג על העיר לכמה שעות או לתכנן סוף שבוע ספונטני ממושך. טיפ מקצוען: עשה קצת תכנון מראש מכיוון ש"סוכן הנסיעות" יופיטר הוא בדירוג. רומנטיקה עלולה לחלחל עם מישהו די לא מוכר, וזה דבר טוב, ליאו! יש לך תחושה של פוטנציאל בלתי מוגבל, אז הקף את עצמך באנשים שמרגישים דומה. מְצוֹרָף? מכיוון שהסינכרון הזה של נוגה ויופיטר גורם לך להיות גלוי לב ואכפתי,אם זמן המשחק עם ה"גאווה" שלך הוגבל בזמן האחרון, הנה כמה חדשות שיגרמו לך לגרד שוב. בשבת הקרובה, 20 באוגוסט, מארס מתפוצץ לתוך תאומים ובבית האחד-עשר שלך ברוח הצוות לסיור ממושך בן שבעה חודשים. בין עכשיו ל-25 במרץ 2023, לא סתם תתלהב מכם רעיונות חדשים לשיתוף פעולה עם הנבחרת שלכם. מספר העובדים ב-Team Leo יגדל, וירחיב את טווח ההגעה שלך. כל המושג של "רשתות" היה מוזר למדי במהלך השנים האחרונות. אבל עם כוכב הלכת האדום שמזעם בשלט החדשני הזה, אתה עומד באתגר! בין אם אתם מארחים סוף שבוע של נסיגה בהשכרת נופש גדולה, או עובדים על פרויקט משותף דרך הענן, האנרגיות שלכם רק צריכות להתמזג. (קרבה פיזית אינה דרישה).בעוד שמאדים הוא כוכב לכת תחרותי ביותר, כאשר במזל תאומים ובבית האחד-עשר שלכם, האנרגיה הקשה מתפזרת לטובת משהו הרבה יותר שיתופי. אמנם אתה צריך שיהיה לך לפחות אזור אחד שבו אתה זוהר כמו כוכב סולו, אבל זה מרגיש נהדר לחלוק קצת תהילה עם צוות שחקנים. תהיה לך את ההצלחה הגדולה ביותר – שלא לדבר על כיף – אם תבחר דובדבן בשותפים הקושרים שלך. (היו נבונים במיוחד לגבי מי אתם מזמינים על הסיפון בזמן שמאדים נמצא בדירוג מה-30 באוקטובר עד ה-12 בינואר.) למלכות עסוק כמוכם אין זמן לסבול את הנחת של אחרים. כולם ירוויחו אם תאחדו כוחות עם "אצילות" מוכשרת ושאפתנית שנמצאת במסלול דומה. עם זאת, אולי תצטרך להתנגד להיכנס לעמדת מנהיגות ופשוט לתת לדמוקרטיה לשלוט. בחר את האנשים הנכונים והם לא יצטרכו המון ניהול. כותבת"

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|