הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל תאומים

הורוסקופ יומי מזל תאומים 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 14.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל תאומים

היו פתוחים לחסדם של זרים השבוע, מזל תאומים, והתכוננו לחלק את זה בתמורה! שמי השבוע מציגים משולש זורם בין נוגה הקסומה לצדק הנדיב בחלקים המופעלים ביותר על ידי אנשים במפה שלך. כאשר שני ה"יתרונות" הללו פועלים כמו הנציגים האישיים שלך, שיעור ההקלקות שלך יהיה מחוץ לתרשימים, במיוחד ביום חמישי, 18 באוגוסט. רווק? סינרגיות יכולות להיות אורבות בכל מקום, אז שמור על ראש פתוח ובהחלט לשוחח עם זרים מסקרנים. מכיוון שצדק הוא רטרוגרדי, אולי אפילו תפעיל שיחה ספקולטיבית של "סיבוב שני" עם מישהו מהעבר שלך. מְצוֹרָף? הקפידו להתערבב כזוג השבוע. זה יכול להכפיל את הכיף שלך ולהגשים כמה מהפנטזיות של ה-power-couple שלך. סינכרון ונוס-יופיטר הזה מעדיף כל סוג של רשת, אז גם אם אתה מחוץ לשוק,ואם השבוע שלך מתחיל לאט, אל תפחד, תאומים. כשכוכב האקשן מארס מתפוצץ לתוך מזל תאומים בשבת הקרובה, 20 באוגוסט, תוריד את הרגל מהבלם ותלחץ על דוושת הגז. לא חווית את המעבר הזה עם אוקטן גבוה מאז אביב 2021, אז אולי אתה ממש עסוק מעכשיו ל-25 במרץ 2023! בדרך כלל, מאדים מרחף בסימן במשך שבעה שבועות. אבל בשל הנסיגה הדו-שנתית שלו – מה-30 באוקטובר עד ה-12 בינואר – תארח את כוכב הלכת האדום האדום למשך שבעה חודשים.כשהתשוקה שלך נדלקת, המומנטום ימשיך להיבנות. יהיו לך יותר הזדמנויות לבחירה ממה שאתה יכול לממש. הטריק? תעדוף! מה יביא לך את התמורה הכי מתגמלת ומזינה את הנשמה? אילו שלבים צריכים לקרות קודם כדי להניח את הבסיס לתוכנית האב שלך? אמנם אתה עשוי לעשות את חלקך ההוגן של התעסקות וניסויים במהלך מחזור מאדים זה בן שבעה חודשים, אבל אתה לא צריך לסובב את הגלגלים שלך במאמץ שהוא "מהנה לרגע" אבל בעצם לא תואם את החזון שלך לטווח ארוך. חַיִים.האם חשבת על שינוי משמעותי בחיים או התחלה חדשה: עבודה חדשה, קריירה חדשה, עיר חדשה? מאדים במזל תאומים גורם לך להיות סופר אמיץ אבל – וכדאי לזכור זאת – גם קצת נמרץ. אם נקראת לעשות קפיצת מדרגה ענקית של אמונה, וודא שיש איזושהי רשת ביטחון שתתפוס אותך אם הנחיתה שלך לא מושלמת. הביטחון העצמי שלך יעורר אנשים לשים את אמונם בך. אבל עם מאדים קרבי שמדליק את האש שלך, וודא שאתה לא חוצפני או תוקפני. מה שמרגיש לך כמו התעסקות יכול להתפרש כקריאת קרב למישהו אחר.המעבר הזה יתקשר גם למוג'ו הסקסי שלך. אתה אפילו לא צריך אדם אחר כדי לחתום על זה! כאשר מאדים מסייר בשלט שלך, הכוח שלך כל כך מורגש שאתה תדליק את עצמך. אנשים עשויים לזעוק לתשומת לבך, אבל אתה מרגיש עכשיו בררן במיוחד. היי, אין שום בעיה להחזיק מעמד על הצד הטוב ביותר!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|