הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל גדי

הורוסקופ יומי מזל גדי 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 14.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל גדי

שמי השבוע מבשרים טובות לרומנטיקה כאשר נוגה וצדק – שני ה"יתרונות" וכוכבי הלכת הדקדנטיים ביותר – מתאחדים במגזרי התרשים האינטימיים ביותר שלך. כשהם יוצרים שילוש מדוייק ביום חמישי הקרוב, 18 באוגוסט, אתה יכול לתפוס מקרה חריף של התחושות פשוט על ידי שמיעת קולו של אהובך מגרגר באוזנך. אתה עלול להתפתות לבזבז על האנשים שאתה מעריץ… אז היזהרו לא להגזים. עבור עזי ים חסרות תינוק, זה רגע חזק לפגוש מישהו עם פוטנציאל שומר. כדי לשפר את הסיכויים שלך, הצב את הרף גבוה ואל תפיל אותו לרנדו סקסי אך מטורף. נכון, הוויברציות האירוטיות יוגברו ותוכלו להתחבר לחיבור פיקנטי. אבל אם אתה יודע שאתה רוצה יותר, תחזיק מעמד!המחשבות מופנות לטיפול עצמי בשבת הקרובה, 20 באוגוסט, כשהמוטיבציה מארס מתחילה להניע את המנועים שלו בתאומים ובבית השישי שלך של בריאות ואיזון עבודה-חיים. איפה ירדת מהיישור, גדי? הגוף שלך הוא הכתובת של נשמתך כאן על כדור הארץ, ובדיוק כמו הבית שלך בפועל, ייתכן שהגיע הזמן לניקוי אביב. אינך צריך לעבור מאפס למצב מאסטר ניקוי ואימוני מרתון – אם כי פריחה מאדים עלולה להטעות אותך לחשוב שזה רעיון טוב. אבל במהלך המחזור הזה של שבעה חודשים, אתה יכול להתחיל יוזמה לשיפור עצמי שבעצם מניע אותך.בין עכשיו ל-25 במרץ 2023, תהיו נלהבים במיוחד בנוגע לשאיבת ברזל, לאכול נקי וירוק ולהציב לעצמכם כמה אתגרים חדשים. אבל זכור: אתה לא הולך למסמר כל תרגיל או מתכון חדש. ואם אתה מנסה לעקוף הרגל רע, תהיה רחמני. ייתכן שתצטרך לעבוד עם מטפל או מאמן כדי לפענח את התעלומה – במיוחד במהלך שלב הרטרוגרד מ-30 באוקטובר עד 12 בינואר. אבל המסע יהיה שווה יותר. יש לציין דבר אחד: אמנם למאדים יש בהחלט כפתור "הפעלה", אבל זה יכול להיות קשה למצוא את מתג ה"כבוי", שיכול להגביר את הלחץ. כשאתה מרגיש שהוא עולה (עם דופק דופק או תחושת חרדה), זה איתות ברור להוריד הילוך. התרחק ועשה כמה נשימות בטן עמוקות או עיגולי ירכיים. האזינו למדיטציה קצרה ומודרכת. צאו לטייל מסביב לבלוק.יעדי העבודה יתחממו גם בשלב זה של מאדים, מה שיכול להפריע לתוכניות האימון שלך אם לא תיזהר. יש ימים שאתה כל כך נלהב מפרויקט שאתה לא יכול לצאת ממצב ריכוז – גם אם אתה ליד השולחן שלך יותר משמונה שעות. גיוס חבר יכול להיות מועיל להעברת הילוכים. קשה לזכור את זה כרגע, אבל התרחקות מפרויקט כדי לנקות את הראש (אפילו ל-15 דקות) יכולה להאיץ את הפרודוקטיביות שלך כשתחזור אליו.במקום להתחרות נגד השעון, השתמשו במחזור המאדים הצורב הזה כדי ליצור מערכות ושגרה יעילות יותר. למשל, כשיש לכם חלונות זמן לבישול, הכינו מנה נוספת שתוכלו לחלק ולהקפיא לארוחות הצהריים. לשטוף ולחתוך את מרכיבי הסלט מראש כדי לוודא שאתה מקבל את הירוקים שלך. ייעל את זרימת העבודה שלך עם יומנים ואפליקציות משותפים לניהול פרויקטים. למרות שתהליך ההגדרה יכול להיות מעצבן, ברגע שכולם מתמצאים, אתה תוהה מדוע חיכית כל כך הרבה זמן כדי להשתמש בכלים אלה שחוסכים זמן.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|