הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל סרטן

הורוסקופ יומי מזל סרטן 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 14.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל סרטן

מה הלאה בחיי האהבה שלך, סרטן? המוח שלך עשוי להסתובב לכיוון של תמונה גדולה ביום חמישי הקרוב, 18 באוגוסט, כאשר ונוס נלהב באריה והבית השני החושני שלך מיישר קו עם יופיטר רחב הידיים בעשירי המכוון לעתיד שלך. למרות שזה יכול לגרום ללב שלך להתנפח, אתה עלול להימשך לתוכנית סולידית ומסורתית יותר מאשר מחשמלת ומרגשת. והיי, אם אתה חושב לטווח ארוך, זו כנראה איכות סבירה יותר מ"כיף" או "סקסי". מְצוֹרָף? התאמה זו מכינה את הבמה לכמה נושאים משעממים אך חיוניים כמו מצב האיגוד שלכם, יעדים משותפים לרכישה גדולה ותכנון פיננסי. אלו לא תמיד הנושאים שהכי קל להתקדם אליהם, אבל ונוס הדיפלומטית יכולה לעזור לך למצוא את המילים הנכונות. רווק בלי אף אחד על הרדאר שלך? השתמש באנרגיה הזו כדי לבצע כמה מהלכים פיסקאליים חכמים עבור עצמך – ואם יש מספיק מזומנים לפי שיקול דעת, פנק את עצמך במשהו ברשימת המשאלות שלך.מחזור אינטרוספקטיבי מתחיל בשבת הקרובה, 20 באוגוסט, כאשר מאדים המונע יוצא לשנת שבתון בתאומים ובבית השנים-עשר הרוחני, המופנם והמרפא שלך. כוכב האקשן לא ביקר באזור זה מאז אביב 2021, מה שאומר שהזמן האחרון לנסיגה הרפלקטיבית הזו. בין עכשיו ל-25 במרץ 2023, יש לך רשות להביט בטבור, לחלום בהקיץ ולפנטז על מה שיכול להיות. חוששים שזה עלול להפריע לפרודוקטיביות? לדחוף את עצמך חזק יותר לא יעזור לך להשיג יותר, סרטן. אתה צריך לטעון מצברים ולשים אותך במקום הראשון לשם שינוי. הרווחה שלך תלויה בזה.זה טבע שני עבור הסימן האמפתי שלך לקלוט את האנרגיה והרגשות של אנשים אחרים. מאדים בניהול עצמי בבית השנים-עשר שלך מציע לך הזדמנות לעשות בחירות על סמך הרצונות שלך. הגיע הזמן לצאת מתפקיד המטפל ולאפשר ליקיריך לחזק את הכנפיים שלהם. אפילו עם משפחה וכל אדם שגרים מתחת לגג שלך, חשוב במיוחד להציב גבולות ברורים סביב ציפיות הבית. אם אימנתם אנשים לצפות שתאסוף אחריהם או תבשל כל ארוחה ותשטוף את הכלים (כאשר הם מסוגלים להושיט יד בצורה מושלמת), החלף דברים, STAT! אחרת, מאדים הלוחמני עלול להפוך אותך לנשמה רותחת וגועשת, המוכנה להישבר בכל חוסר הרגישות הקלה ביותר – במיוחד בשלב הרטרוגרדי מ-30 באוקטובר עד 12 בינואר.הצטרף לפעילויות שמעוררות אותך רק מלחשוב עליהן: הקמת סטודיו לאמנות, חידוש חדר השינה שלך, שיעור וירטואלי בטארוט… או טנטרה! אבל אל תזמיני את עצמך. המרחבים הלא מובנים האלה בלוח השנה שלך הם המקום שבו הקסם באמת מתרחש. במשך שבעת החודשים הבאים, למקסם כל רגע של השבתה שאתה צריך "פשוט להיות". זה יכול לעשות פלאים למערכות היחסים שלך, סרטן, מכיוון שהמצב הרגוע הזה הופך אותך להרבה יותר פתוח לאהבה. השראה אלוהית בטוח תציף פנימה אם תהנה מהשקט.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|