הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 14.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל טלה

רומנטיקה ויצירתיות באוויר השבוע ואתם תרגישו את שניהם בוודאות עד יום חמישי, 18 באוגוסט. באותו יום, ונוס באריה נכנסת למבנה זורם עם יופיטר בשפע במזל שלכם. התלבש (או למטה) ותשקע במוג'ו הביטוי הזה. מפגשים מקריים הם עשירים בפוטנציאל, ואין לך מה להפסיד על ידי יצירת קשר עם כל מי שמחייך או מביט בדרכך. או לקחת יוזמה בעצמך. (אתה מזל טלה, אחרי הכל.) המגנטיות שלך מורגשת, ואנשים יהיו להוטים לפתח שיחות. האזהרה היחידה? יופיטר הוא רטרוגרדי, אז בזמן שאתה רוצה להיות ספר די פתוח, אל תתחיל למסור סודות מסחריים בשיחה הראשונה. מערכת יחסים שעמדה במצב סרק בניוטרל יכולה להיות מוכנה לאתחול מחדש. הנה ההזדמנות שלך להוכיח שאתה מוכן לעשות דברים אחרת בעתיד. שמירה על מכסה על כל דבר עשויה להיות בלתי אפשרית החל משבת זו, 20 באוגוסט, כאשר מאדים השומר הגלקטי שלך דוהר לתוך מזל תאומים ואל ביתך השלישי הפופולרי עד ה-25 במרץ 2023. עם מרכז התקשורת שלך מואר במאדים פרוע ולוחמני, לא תצליחי יטוס מתחת לרדאר בשבעת החודשים הקרובים. לא רק שתרצה לצעוק את ההודעה שלך מהגגות, אלא אולי אתה מתאמץ לעשות זאת. קשה לשמור על ראם בעל מוטיבציה למטה, אבל לכל הפחות, פקח את עצמך כדי שלא תיפול טרף לסוג ההתנהגות האגרסיבית או העימותית שמאדים סוער יכול לעורר. אולי אתה מרגיש שאתה סתם דובר אמת, אבל בדוק אם יש חצים קטנים במילים שלך או נימה בטון שלך. ומ-30 באוקטובר עד 12 בינואר,אתה חדשן מלידה שלא מאמין במילה "בלתי אפשרי". מכיוון שהבית השלישי שולט בקשרים חברתיים ושותפויות אפלטוניות, מאדים במזל תאומים ישלח אליך שפע של לוחות תהודה מתמצאים שמוכנים לבעוט איתך רעיונות. מחקר מסוים יכול לחשוף דרך קדימה – שעשוי להגיע בצורה של מקצוען מוכשר שיוכל לשתף איתך פעולה כדי להחיות את פרויקט התשוקה שלך. כדי להימנע מסימנים מוצלבים, פרט הכל, שים זאת בחוזה משפטי במידת הצורך. חשוב גם להגן על הקניין הרוחני שלך, רם – AKA, אותם רעיונות פרועים שיש להם פוטנציאל גדול להרוויח כסף. אמנם תצטרך לשרוף קצת שמן חצות כדי לגייס כספים עבור עורך הדין של סימן המסחר והקניין הרוחני, אבל זו השקעה בעושר העתידי שלך. אולי אפילו תקבל הסמכה, או, אם שלטת במיומנות,מארס תאווה כאן יכול לגרום לך להיות הפכפך במשחק האהבה. קל לך להבטיח הבטחות, אבל לקיים אותן זה כבר סיפור אחר. אמנם אין הכוונה שלך להוביל אנשים, אבל אתה נוטה להיתפס לרגע. אפילו ראמס המזוהים באושר יהיו פלרטטים בלתי ניתנים להדחקה בשבעת החודשים הבאים. הזכירו לעצמכם שהפנטזיה יכולה להיות מהנה בדיוק כמו העסקה האמיתית, במיוחד אם הגבול הזה יחסוך מכם ניקוי מבולגן. ראמים בודדים יכולים ליהנות ממגש הדגימות של קופידון, אבל אל תתנו לאחד טוב לחמוק!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|