הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל דלי

הורוסקופ יומי מזל דלי 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 14.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל דלי

לחתול יש לך את הלשון, מזל דלי? זהו משחק כדור חדש לגמרי ביום חמישי, 18 באוגוסט, כאשר שני ה"יתרונות", ונוס ויופיטר, מסתובבים לשלשה נדירה בבתי היחסים שלכם. אתה תרגיש חיובי, בר מזל ונתמך בהבעת דעתך. אבל לעטוף את פטישי האמת האלה בקטיפה, נכון? אולי תצטרך להוריד משהו מהחזה שלך, אבל אם לא אכפת לך איך המילים שלך נתפסות, ראוי שתהיה כמה שיותר טקט ואדיב. בסופו של דבר, אתה מלמד אנשים איך להתייחס אליך. ואם מישהו לוקח אותך כמובן מאליו, במקום להתעצבן (או אפילו), מצא את המילים הנכונות כדי להניע אותו לעשות שינוי. באיגוד חדש? זיווג פלנטרי מוצלח זה יכול להאיץ התפתחויות, אז וודא שאתה רוצה להמשיך בו!ביום שבת, 20 באוגוסט, מתפרץ מאדים התוסס לתוך מזל תאומים, ומארח טקס שריפה בבית החמישי הנלהב והרומנטי שלכם עד ה-25 במרץ 2023. המעבר הזה לא התרחש מאז תחילת 2021, אז כמה בני מזל דלי עשויים להרגיש שהם סוף סוף נמצאים להוציא מהקופסה. מזל שהסימן הרדיקלי שלך נהנה מערך זעזוע קטן מכיוון שכנראה תשאיר כמה לסתות על הקרקע.רעיונות יצירתיים זורמים ללא הפסקה במהלך מחזור הפעלת הדמיון הזה. שמור כלי לכידה בהישג יד כל הזמן, כי לא רק שתוריד קצת השראה אלוהית מהאתר, אלא שתהיה לך האנרגיה להעביר חלק מהם לפיתוח מיידי. בעוד שבעה חודשים, תתפלאו מכמה הפקתם! ועם מחזור התהילה שלך דולק, הקפד לשתף את #BTS של התהליך שלך. בעלי עניין עשויים לגלוש ל-DM שלך, להציע לך מופע גלריה, קמפיין משפיעני או הזדמנות אחרת לחבור לפרויקט. ולמען הפרוטוקול, "כי מתחשק לי" הוא סיבה ראויה בהחלט להתלבש בלבוש רשמי, לאכול ארוחת ערב על הצלחות המפוארות ולערוך צילום בסלון.מבחינה רומנטית, אתה הכי אכזרי שלך כאשר כוכב הלכת האדום מטעין את האזור הזה כל שנה שנייה, וכלל לא מתבייש לרדוף אחריו. עם מאדים הבטוח כאיש הכנף שלך, ההתלהמות שלך מוצדקת. נסו לא להניח אותו עבה מדי… בדיוק מספיק כדי להפתיע מבלי לעורר תחושת לחץ. היו נבונים במיוחד במהלך החלק הרטרוגרדי של מחזור מאדים זה, מ-30 באוקטובר עד 12 בינואר. הבית החמישי שולט בפוריות, כך שבני מזל דלי במשימה של תינוקות צריכים לתת לו את המאמץ המלא מעכשיו ל-25 במרץ 2023. אם אתה אם אתה הורה, ילדים עשויים לדרוש ממך תשומת לב נוספת, שיכולה להיות גם מחממת לב וגם מעוררת חרדה. ודא שאתה מקבל מספיק תמיכה, אפילו מהסוג הרגשי מהורים אחרים שיכולים להתייחס ללחצים הבלתי נספרים הכרוכים בגידול ילדים בזמנים כה לא ברורים.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|