הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל בתולה

הורוסקופ יומי מזל בתולה 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 11.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל בתולה

שמור אותו ברשימת משאלות, בתולה! לפחות לדקה? השליט שלך מרקורי מבלה את השבוע המלא הראשון שלו ברטרוגרד, בגיבוי דרך המאזניים וביתך השני שחושב בכסף. לפני שתבצע השקעה נוספת, יהיה חכם לבדוק את התקציב שלך בזכוכית מגדלת. איזה תקציב אתם שואלים? אם הוצאתם ללא הבחנה (או פשוט בלי מודעות), זה הזמן להפסיק לדמם דיו אדום. סיפוקים מושהים יכולים להחזיר לך את השליטה על העתיד הכספי שלך, גם אם החגורה היא חיה. אם אתה במצב איתן עם הכספים שלך, השתמש בשבוע זה כדי לסקור את הפרויקטים על הצלחת שלך. האם מערך הסתיו נועד להביא החזר ROI בריא או שעמדתם פשוט "לעבור על העניינים" או אפילו להתנסות בפראות? הביאו איזון בריא של יציב וניסיוני ותוציאו אותו מהפארק.האם צורכי מערכות היחסים שלך מתמלאים? בעוד נוגה במזל בתולה מתנגשת במאדים "מהיר ועצבני" בבית העשירי המכוון לעתיד שלך ביום שישי הקרוב, תהיה לך דמעה גדולה כדי להבין מה עלול להיות חסר. זה יכול להתייחס לקשר מקצועי – או למטרות האהבה האישיות שלך – או אולי קצת משניהם? לא משנה מה הסטטוס הנוכחי שלך, אתה כבר מסתכל רחוק בהמשך הדרך. אם אתם באיחוד מוצק, ייתכן שאתם מרגישים לחץ להתחייבות גדולה או לנקוט בצעד הבא בלתי הפיך. עצור ושאל את עצמך את זה: האם זה הכרחי לחלוטין עכשיו? או אם אתה מחפש לנער את המצב הקיים, איך זה נראה? שום דבר לא בסדר בלהזדקק לקצת מרחב נשימה. רק תהיה כנה לגבי זה. אבל אל תתחיל במאבק כדי ליצור ריחוק רגשי או להקרין פחדים על בן הזוג שלך. ככל שאתה ברור יותר, ככל שתעמוד לרשותך המוג'ו המובהק יותר. יחיד? לא בטוח למה לא פגשת את השידוך שלך? אל תכשוך באצבעות מאשימה. זו עשויה להיות ההזדמנות המושלמת לעשות "מחקר שטח" קטן ולראות מה יקרה אם תכניס את עצמך לסביבה חדשה בערב שישי הזה – ולאורך כל סוף השבוע!ביום ראשון, ודא שאתה "מוכן לאור הזרקורים". עם שמש בתולה בברית רבת עוצמה עם פלוטו במזל גדי ופינת התהילה שלך, תוכל למשוך תשומת לב ממקורות בלתי צפויים. האמת היא שהאנשים האלה שמו בך עיניים במשך זמן מה, אבל אולי לא הבנת את זה. אל תהיה מודע לעצמך, בתולה, פשוט תמצא דרכים שבהן תוכל למנף את הקשר. אולי הגיע הזמן לקבוע פגישה רשמית כדי לדון בשיתוף פעולה. אל תתביישו לכוון שיחות לכיוון הזדמנויות של win-win. הצימוד הקוסמי הזה יכול להגביר את הניצוץ הרומנטי שלך. הקרי את הקסמים האלה באופן סלקטיבי כי יהיה קשה לעמוד בפני המגנטיות שלך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|