הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל דלי

הורוסקופ יומי מזל דלי 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 11.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל דלי

האם התמתחת מעבר למוטת הכנפיים שלך, מזל דלי? עם מרקורי בשבוע המלא הראשון שלו של הרטרוגרד, אולי תתחשק לך לקפל את עצמך ולהחזיר את הכיוון שלך. אנחנו מבינים את זה, אבל מה דעתך לנקוט בגישה מתונה? למרות שזה הפוך, מרקורי עדיין זורם דרך הבית התשיעי של הרפתקאות גלובליות. אפילו בזמן שאתה נרגע ב"תחנת הטעינה" שלך, אתה עדיין עשוי לקבל הודעה על הזדמנויות מרגשות לטייל, ללמוד או להשתתף ביוזמה משנה משחק. אתה לא צריך להתחייב מיד; למעשה, אתה יכול לחכות עד שהמדרגה תסתיים ב-2 באוקטובר לפני שתתן כן מוצק. אבל סימן עניין ושם בו סיכה. זהו גם שבוע מצוין למיפוי ה"מסע" של איך תגיעו מנקודה א' לנקודה ב'. השלבים שביניהם הם המקום שבו הגומי פוגש את הכביש, אחרי הכל,שאלה למחשבה לקראת סוף השבוע: מה אתה רוצה ממערכת יחסים, מזל דלי? אתה יכול לקבל משוב על העיצובים הרומנטיים שלך ביום שישי הזה, כאשר האוהבים הקוסמיים ונוס ומאדים מתנגשים בריבוע מתוח של 90 מעלות במגזרי התרשים הנלהבים ביותר שלך. (זו הסיבה ש"בהירות" כל כך חשובה!) מאדים המונע בטסטוסטרון פועם דרך תאומים ומרכז התשוקה שלך, ויכול לנסות לקדם סדר יום שונה במקצת מזו של ונוס העדין. עם בן/בת זוג, ייתכן שאחד מכם יהיה יותר "במצב רוח" מהשני, או אם אתם יוצאים לאחרונה עם מישהו, ייתכן שהוא לא יהיה זמין כפי שהייתם רוצים (גם אם זה מדבר באופן וירטואלי). שימו לב שאתם לא נראים חזקים מדי (וואו, מאדים!) או עצבניים מדי (גוון נוגה). הנה מחשבה: אל תשחק משחקים בכלל, ופשוט הביע את העניין או הרצונות שלך בשובבות במקום בכפייה.קח זמן ביום ראשון כדי לכבד את הרגשות שלך – במיוחד (כן!) הקודרים יותר. אתה לא יכול להיות "על" ואופטימי כל הזמן, מזל דלי. עם השמש בזווית ריפוי עם פלוטו קודר, אתה יכול לאפשר בבטחה לצד הצל שלך לצאת החוצה ולשחק. בתור מזל דלי, אתה לפעמים מדכא את מצבי הרוח האלה, רק כדי שהם מושכים אותך למטה כמו קרע בהמשך. לפני שהסערה תגיע, דבר עם אחת מדמויות אופרה האישיות שלך. תוכל להפיק תועלת מדיטציה, עיסוי, אפילו מפגש עם מרפא אנרגיה. שחרור הרגשות שלך לא אומר שתטבע בהם; אבל ביקבוק אותם יכול בהחלט להאט אותך. קח את הזמן הדרוש ביום ראשון כדי לעבד ולהתמודד. מה שנראה כמו מחסום בתחילת החודש יכול לחשוף צורך בגבולות טובים יותר או שיחה כנה יותר על מה שאתה באמת רוצה.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|