הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל גדי

הורוסקופ יומי מזל גדי 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 11.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל גדי

בחזרה ללוח השרטוטים? התוכניות השאפתניות שלך הן עבודה נצחית בתהליך, גדי, אבל לפעמים זה חכם ללחוץ על הפסקה לסקירה תקופתית. ועכשיו יהיה הזמן המושלם לכך. מרקורי בשבוע המלא הראשון שלו של הרטרוגרד, חוטף דרך מאזניים ובית ההצלחה העשירי שלך. עד כמה שההאטות האלה יכולות להיות מעצבנות, הן גם רגעים שבהם יש לך את ההכרות הכי גדולות שלך לגבי היכן אתה עלול לקצץ בעלויות הייצור, להגדיל רווחים, להגדיל את הנראות שלך וכן הלאה. שים את מסנני ההבחנה שלך ופתח את הספרים. אל תתנו לאנשים ללחוץ עליכם לנוע לאורך קווי הזמן המואצים שלהם. שימו עין על התמונה הגדולה ובעוד כמה שבועות מהיום (אחרי ה-2 באוקטובר) כאשר מרקורי ישיר, תוכלו לעלות שוב על הגז עם מפת דרכים מתוחכמת כמדריך שלכם. לא מצליחים לשנות את המועדים האלה? התקשר לגיבוי, מזל גדי, כך שתוכל לעמוד במדדים שלך ולהוציא אותו מהפארק. למרות שזה עשוי לחתוך את הכספים שלך, ראה בזה השקעה בעתיד שלך.עצרו לבדיקת מציאות ביום שישי, כאשר ונוס האופטימית נועלת צופרים עם מאדים חדורי מוטיבציה, שעשה "מארגן אישי" מלא בבית השישי של מערכות וארגון. אתה אוהב את כל ערימות הדברים שמאדים יצר כדי לתת או לזרוק, בטח. אבל האנרגיה המתוחה הזו עם ונוס יכולה לגרום למשיכת מלחמה פנימית. עם ונוס בבית התשיעי ההרפתקני שלך, יש לך דברים אחרים בראש מלבד משימת ניקוי הסתיו בסוף השבוע. (כמו אולי טיול לאורך החוף או ספארי צילום של העלים המתחלפים הראשונים.) עם התסכול שגובר, אתה עלול להתפתות לשחרר התלהמות בדיוק לאדם הלא נכון. האטו והזכירו לעצמכם שרומא לא נבנתה במחזור חדשות של 24 שעות. תן לעצמך רשות לא לקבל החלטות קשות ומהיר מכיוון שהדעות שלך עשויות להשתנות מדי שעה. בנימה אחרת,ביום ראשון, פנה מעט מקום בלוח הזמנים שלך עבור זמן משחק לא מובנה. השמש בבית התשיעי המאושר שלך יוצרת משולש זורם (זווית של 120 מעלות) לשינוי של פלוטו במזל גדי. נסחף "ללא מטרה" יכול להוביל אותך ישר לכמה מפגשי קיסמט. כמובן, תרצה לוודא שאתה מוקף באנשים הרפתקנים ושאפתנים כמוך – אפילו יותר. הסיכויים להתחבר עם המשפיעים הם גבוהים – ובתור מזל גדי, לעולם לא יהיו לך יותר מדי אנשים חזקים במסד הנתונים של אנשי הקשר שלך. אבל אולי תצטרך לקבל החלטה חד צדדית סמוך ליום ראשון, גם אם זה יביא קצת תגובה מהקבוצה. אתה יודע שזה הכי טוב לכולם, אז סמוך על הבטן שלך ותירה את הזריקה שלך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|