הורוסקופ שבועי ( 11.9 עד 17.9.) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 11.9 עד 17.9.) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 4.9 עד 10.9.) מזל סרטן

הורוסקופ יומי מזל סרטן 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 11.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל סרטן

תווים של תבלין דלעת נופפים באוויר – ובין אם זה מרגש או מעצבן אותך, סרטן, אי אפשר להתחמק מקריאת הביתיות השבוע. בעוד מרקורי מבלה את השבוע המלא הראשון שלו ברטרוגרד, הוא מדשדש בחזרה דרך המאזניים והבית הרביעי של הבית, המשפחה והשורשים שלך. אל תימנע יותר מדברים כמו הברז שמטפטף ב-BPM מוגבר, ארבעת ההודעות הקוליות מאחותך או להבין אם לשכור מקום או לשמור על אורח החיים הנוודים הדיגיטלי עד 2023. הבעיות ה"קטנות" הללו יכבידו על מצפונך עד שאתה פתרו אותם, תופסים יותר מקום נפשי ממה שאתם באמת מבינים. אמנם אינך צריך לעבור על כולם בבת אחת, צור רשימה והתחל לסמן אותם אחד אחד.מכיוון שציפורי האהבה הקוסמיות ונוס ומאדים יוצרות ריבוע שנוי במחלוקת ביום שישי הזה, המחשבה הראשונה שלך היא כנראה לא המחשבה הטובה ביותר שלך. עם נוגה באזור התקשורת שלך ומאדים סוער בבית השנים-עשר הפסיבי-אגרסיבי שלך, אין לדעת מה יעוף מהפה שלך אם תיתן לרגש להשתלט עליך. (בבקשה אל תעשה זאת.) אפילו כשאתה מנסה לחשוב לפני שאתה פולט, המילים שלך עלולות לצאת הצידה ולגרום לפגיעה עמוקה במישהו שאכפת לך ממנו. אמנם זה יכול להיות מתכון להסרה מילולית או ליריקה, אבל זה לא חייב להיות. כאן נכנסים לתמונה הרצון החופשי וכל הכוחות הרוחניים והפסיכולוגיים שלך. אולי תצטרך לספור עד עשר – או 100 – או לעזוב את החדר לגמרי, אבל באותו רגע, אתה יכול לשבור את הכפייה ולעבור למוח הגבוה שלך. כן, לחץ הדם שלך עשוי להיות דרך הגג,ביום ראשון, השמש ופלוטו מתאחדים באזורי היחסים של התרשים שלך, ויוצרים משולש מרפא ושינוי (זווית של 120 מעלות). זהו יום מדהים למכירת הרעיונות שלך או לחזר אחרי מי שאתה אוהב. אפילו בזמן שמרקורי מתדרדר, תהיה לך המתנה של גאב לכוח האלף – אנשים פשוט לא יכולים להגיד לך לא! השתמש במיומנות זו באחריות כדי ליצור win-wins. בין אם לעסקים, הנאה או שיתוף פעולה יצירתי, הכוכבים של יום ראשון יכולים להכניס חבר נפש או לעזור לך לסגור את העסקה עם מישהו שרצית בתור "החצי השני" שלך במשך זמן מה. אל תתביישו ליזום דיונים כדי להפעיל את הצמד הדינמי הזה.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|