הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 11.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל טלה

זמן סקירת מערכת יחסים! עם מרקורי בשבוע המלא הראשון שלו ברטרוגרד, המוח שלך עשוי לפנות לקשרים הקרובים ביותר בחייך – ובעיקר, איך לעזאזל להחזיר את כולם לאיזון. כוכב השליחים חותר בחזרה דרך מאזניים כל השבוע, השליט של הבית השביעי של שותפויות מחויבות. הסחרור האחורי הזה יכול להעלות מחשבות שניות על החלטה אחרונה או אפילו להטיל ספק במצבו של איגוד מסוים. תן לעצמך ללכת לשם, טלה, אבל שקול להפוך את זה לתהליך פנימי יותר מאשר משהו שאתה צריך למהר להביא לשולחן לדיון. סביר להניח שתשנה את דעתך לפחות עשרים פעם. (האם עלינו למכור את הבית ולעבור למקומות נפרדים? הגיע הזמן להתארס?) דעו שמרקורי יעבור שוב דרך האזור הזה בתנועה ישירה וחשיבה ברורה בין ה-10 ל-29 באוקטובר.ביום שישי בערב, כוכבי הלכת האהבה נוגה ומאדים ננעלים בריבוע מתוח, מה שעלול להגביר את האנרגיה והמוטיבציה שלך ובמקביל להשאיר אותך מדולדל. הדבר שאסור לעשות הוא להתנדנד לקיצוניות. אנחנו לא אומרים שמציאת נקודת שיווי משקל תהיה קלה, אבל אתה יכול להחזיק בה כמטרה, אפילו כשהרגשות והתשוקות שלך עולים כמו ים סוער. תחת השילוב המסובך הזה, ההיגיון והשיפוט הטוב שלך עשויים להיות לקויים – בזמן שאתה הכי צריך אותם. כמובן, עבור השלט הערק שלך, להיכנע ל"רגעים" האלה יכול להיות משחרר. אבל עם מאדים בבית השלישי והפלרטטני שלך ונוגה בבית השישי המסורתי שלך, תצטרך להפעיל ריסון עצמי כדי לא להיות המום לגמרי. גם אם האיחוד המוצק שלכם גלש למצב של שפל,ביום ראשון, השמש של מזל בתולה זורמת לשלשה הרמונית (זווית של 120 מעלות) עם תחנת הכוח פלוטו בבית העשירי השאפתני שלך. יחד עם זריקה משולשת של מוטיבציה, הצד התחרותי שלך יוצא לשחק. דבר טוב, מכיוון שאתה עלול לגלות שמישהו אחר בענף שלך לוהט על העקבים שלך. אל תילחץ, טלה; פשוט תתחייב שוב למחוץ אותו שוב ותתקדם. האם אתה מוכן להיות השליט של האימפריה הרווחית שלך? אם הגיע הזמן לעזוב את העבודה שלך כדי להגשים את החלומות שלך, הכוכבים של יום ראשון עוזרים לך למפות את אסטרטגיית היציאה שלך. אולי אתה רואה הזדמנות לעבוד באופן עצמאי יותר בהופעה הקיימת שלך. הקדישו זמן לעבודה על המגרש שלכם כדי שתוכלו להעביר אותו למקבלי ההחלטות בשבוע הבא.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|