הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל בתולה

הורוסקופ יומי מזל בתולה 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 5.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 2.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל בתולה

שמור על התראות WhatsApp, בתולה! הזדמנות עשויה להגיע מפינות רחוקות של העולם ביום שני הקרוב, ה-1 באוגוסט, הודות לטריפיקציה נדירה במיוחד של מאדים להפוך את זה לקרות, אוראנוס מחולל השינוי והצומת הצפוני עטור הגורל. כשהם טסים במחלקה ראשונה דרך מזל שור והבית התשיעי הגלובלי שלכם, אתם לא יכולים שלא לחלום על היכן בכדור הארץ הירוק של האלה תרצו להפיל את הסיכה הבאה שלכם. אבל לפני שתוכל להחליט בין סיאול או סנטיאגו, הזדמנות נסיעה עשויה פשוט לנחות בחיקך. בזמן שהתחום שלך כל כך פתוח, חשוב על מסלול החיים שלך. רעיונות יזמיים יזרמו תוך דקה, כזה שאולי שווה בדיקה כהמולה צדדית. פרויקט תקשורתי עשוי להתעופף; או שאתה יכול להירשם לקורס חינוך שיעלה אותך לדרגת שכר גבוהה יותר. אם אתה מאוזן בשמחה בגיל 9-5 שלך, לאמץ גישה "תוך תחלואה". הצג פרויקט או בקש ממישהו שימנה אותך לתפקיד דירקטוריון. תתנהג כאילו אתה הבעלים של המקום (כי במובן פיגורטיבי, אתה כנראה עושה זאת). לאחר מכן, קח את המושכות לידיים!
אם הצניעות תמנע ממך לעשות צעד ביום שני, אתה תהיה מוכן להסתער החל מיום חמישי, כאשר השליט שלך, מרקורי הנפשי, יתגלגל לתוך מזל בתולה עד ה-25 באוגוסט. זה הזמן בכל שנה להרים את מה שהמיקרופון קורא לך לשחרר! התחל פודקאסט, כתוב ספר זיכרונות, שידור חי לעתים קרובות כל כך שהחיים שלך מחקים סדרת ריאליטי. יש לך מסר לחלוק שעשוי לעורר יותר מכמה נשמות אסירות תודה.
השילוב האידיאליסטי של סוף השבוע של ונוס ונפטון החמלה במחוזות השותפות שלכם יכול לרכך את המבקר הפנימי שלכם. כל אחד יכול לזהות את ה"פגמים" של אנשים, אבל נדרשת נשמה חכמה כדי לראות את הפוטנציאל המבריק שלהם. רק אל תאבד את הנשק הסודי שלך: כושר הבחנה. יש שורה תחתונה למה מקובל ומה לא – ולתת משוב שהוא יותר חריף מאשר מועיל זה המקום שבו הוא נמצא.
יום ראשון עשוי להיות גם יום דגל אדום במובנים מסוימים, שכן שבתאי המגביל במזל דלי והבית השישי המסור שלך יוצרים ריבוע מתוח למאדים ברוח אינדי. אם אנשים נשענים עליך יותר מדי, אתה עלול להרגיש את העומס של הדרישות שלהם – ותאבד את זה מהם לחלוטין! אבל מזל בתולה, היה כנה עם עצמך: אנו מאמנים אנשים כיצד להתייחס אלינו, וייתכן שאתה אשם בקלקלתם או ביצירת ציפיות שווא על ידי משחק בתפקיד המטפל מעבר לנקודת התשישות שלך. בכל מקרה, אל תכריח את עצמך להמשיך לתת אם סיימת. הנה רעיון חדשני: מה דעתך לגייס את האנשים בחייך כדי לתמוך בך לשם שינוי? איך שאתה שואל יעשה את כל ההבדל. שמור על זה ברור ופשוט – ואל תביא את רשימת כל הדברים שעשית עבורם כדי להצדיק את בקשתך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|