הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל תאומים

הורוסקופ יומי מזל תאומים 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 5.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 2.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 1.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל תאומים

שריון רגשי: על! אתה מוכן להרוג כמה דרקונים השבוע, תאומים, וגם כמה שדים. עם מאדים עז ואורנוס ניסיוני מיושר במזל שור ובית ה-12 בתת המודע שלכם עם תחילת השבוע, לא תפחדו להסתכל במקומות המוצלים האלה. כדי ליצור שינוי מתמשך, אתה לא יכול לעבוד באשליה. אתה צריך להתעמת עם מה שבעצם שם ולעשות, כפי שאומרים 12 הצעדים, "מציא מוסרי חסר פחד ומחפש". כן, מזל תאומים, זה דורש אומץ – אבל בסופו של דבר זה יביא לך תהילה. תארו לעצמכם שאתם כל כך מודעים לעצמכם שאתם יכולים לעצור את עצמכם לפני שאתם נופלים להרגלים כפייתיים ותגובות ברכיים. הגיע הזמן להאט את הרכבת וליצור הפסקה בהריון כדי שתוכל לשאול את עצמך, "למה אני עושה את זה?" וכן, "האם זו באמת הבחירה הטובה ביותר עבורי?"
עם זאת, פקח עיניים לרווחה, כי יום ראשון עלול לפוצץ כמה פצצות אמת. מאדים התוקפני בבית הפנטזיה השנים-עשר שלך זוכה לנזיפה משבתאי המפוכח, אשר נטמע בבית התשיעי של היושרה שלך. שני כוכבי הלכת יוצרים ריבוע מעורר שינוי (זווית של 90 מעלות), מה שמאלץ בדיקת מציאות של החזיונות הקיצוטיים שלך. זה בסדר להמר כל עוד הסיכונים האלה מחושבים. אבל לקפוץ בלי רשת ביטחון יהיה רעיון ממש נורא. אנשים יכולים לאכזב אותך באמצע השבוע – אבל האם הקצת להם יותר מדי כוח מלכתחילה? תן לזה להיות קריאת השכמה להיות הגורו של עצמך. ואולי להפסיק לחפש שלמות בבני תמותה אחרים. אתה תמיד תתאכזב אם תמשיך לחפש את זה!
עוד "חדשות" בעורף צפויות השבוע! ביום חמישי, טייס המשנה הקוסמי שלך, מרקורי קוויק-כסף, מצטרף למסיבת בתולה עד ה-25 באוגוסט. השקיעו קצת זמן איכות במפגשים עם החברים האהובים עליכם במהלך שלושת השבועות הקרובים. לא רק שזה יהיה מתגמל רגשית, אלא שזה יכול לעורר סינרגיות מקצועיות מעוררות. ואם התלבטתם בעסקת נדל"ן, רדו מהגדר ועשו צעד רציני. רוח הגב הקוסמית הזו יכולה להעלות על הדעת עסקה יש מאין!
ביום ראשון, אולי תקבל השראה למצוא מקור הכנסה חדש למימון התוכניות הגדולות האלה. משולש תומך בין ונוס היוקרתי לנפטון המציאה יכול לחשוף משהו שלא חלמת עליו קודם. מיזוג זה יכול גם לעזור לך לשזור יותר מהתשוקה שלך בחייך המקצועיים – ולהרוויח!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|