הורוסקופ יומי מזל דלי 23.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 23.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 23.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל דלי

כל דיבורים וללא מעשים? זה לא אתה, מזל דלי. אבל כשהשמש ונוגה החביבה על האנשים מסיימים את הסיור שלהם במאזניים בשבת, אתה מבין שאתה צריך לגבות את ההבטחות הגדולות שלך. חדשות טובות! שני הגופים השמימיים מתנדנדים למזל עקרב ביום ראשון – נוגה עד ה-16 בנובמבר והשמש עד ה-22 בנובמבר. כשהם מטעינים את הבית העשירי המקצועי שלכם בכריזמה משולבת, התמקדו במה שהיכולות שלכם יכולות לעשות עבור פרויקט ולא איך הם יכולים לקדם אתכם באופן אישי . פנה לשחקני הכוח ברשת שלך לתמיכה – או נצל את הקסם של ונוס ולך לבנות את קשרי ה-VIP שלך. כאבי גדילה עלולים להפוך לשיעורי זהב ביום ראשון, כאשר שבתאי – שהיה בדירוג דלי מאז 4 ביוני – יחדש את התנועה קדימה. אחרי שהנחתם את הכתף על ההגה, ניצחון מוצדק עשוי להגיע אליכם בקרוב. עד ה-7 במרץ, אתה תארח את כוכב הלכת המובנה במזל שלך, אז אל תנוח על זרי הדפנה (כאילו!). פריצות דרך גדולות נמצאות באופק אם תמשיכו להאיץ. שלב שבתאי יכול להביא בטחון מתמשך, יציבות והצלחה, אז המשך לדחוף לעבר קו הסיום!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|