הורוסקופ יומי מזל קשת 21.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 21.8.2022

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל קשת

הורוסקופ חודשי (חודש אוגוסט) מזל קשת

בתור הרוח החופשית של גלגל המזלות, אתה מנצל את זכותך לבוא וללכת כרצונך. אבל מתי בפעם האחרונה עצרת לשקול כיצד הדרכים הנוודות שלך משפיעות על מערכות היחסים הקרובות ביותר שלך? בשבת, מאדים עוצמתי גולש אל מזל תאומים ובית השותפויות השביעי שלכם לביקור הדו-שנתי שלו. המחזור הזה ארוך בהרבה מהרגיל, ונמשך עד ה-25 במרץ 2023, הודות למדרדר מ-30 באוקטובר עד 12 בינואר. (הוזהרתם). אף מזל קשת שמכבד את עצמו לא ייתן לאף אחד לקצוץ לכם כנפיים. אבל אם אתה רוצה למצוא "איש כנפיים" לנצח, זה לא יכול להיות רק על "אני, עצמי ואני". במהלך שבעת החודשים הבאים, אתה תהיה להוט להתחבר, לעסקים ולהנאה. אבל שימו לב: מאדים לוהט הוא גם מאוד אימפולסיבי. אמנם אתה צריך לחקור, לדון וליהנות, אבל אל תרגיש צורך לחתום על חוזה, להחליף מפתחות או לשים עליו טבעת. קח את הזמן שלך אבל גם השאר דברים לזוז בקצב מספק הדדי. אם מערכת יחסים קיימת הייתה על הסלעים, המחזור המעודד את האומץ הזה נותן לך את האומץ להתמודד עם הקונפליקט אחת ולתמיד.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|