הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל קשת

הורוסקופ חודשי (חודש ספטמבר) מזל קשת

הורוסקופ יומי מזל קשת 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 11.9.2022

הורוסקופ חודשי (חודש ספטמבר) מזל קשת

הצמדת קשת עסוקה היא קלה כמו לתפוס ברק בבקבוק. אבל האם תוכל להאט את הדהירה הזו לטרוט עדין? מרקורי נמצא בשבוע המלא הראשון של הרטרוגרד. ומכיוון שהוא מגבה דרך מאזניים והבית האחד-עשר של עבודת צוות שלך, יש סיכוי טוב שהדרכים הפריפטיות שלך מאמצות את האספריט דה קורפוס. צו ראשון: היכנסו למפגש עם האנשים שלכם! תן להם עדכון יסודי על הממצאים האחרונים שלך ועל מקום הימצאם – וקבל את ה-411 על שלהם. אתה עלול לגלות יעדים לא מתאימים או מאמצים משוכפלים. טוב לדעת ולא בלתי אפשרי לתקן אם תופסים את זה עכשיו. האם חסרות חוליות בשרשרת? לפני שתתחיל להטיל רשת רחבה, עיין במאגרי מידע קיימים של אנשי קשר. משתף פעולה או ספק שירותים בעבר עשויים להיות בעלי הכישורים הדרושים לך!"להנות אחד מהשני ברגע זה" אולי לא יספיק לך ביום שישי הזה, קשת. כאשר ונוס הרומנטית בבית העשירי מונע-מטרה שלך משבצת את מאדים באזור היחסים שלך, אתה יכול להיות זה שתחקור בן זוג על עתיד הקשר שלך. לפני שאתה הולך לשם, שמע את זה: בגלל המערך המתוח של כוכבי הלכת האהבה, השאלות שלך עלולות להוביל לקרב אפי של הרצונות. יכול להיות ש"מישהו" מרגיש שמתעלמים ממנו – או אפילו מקנא בהצלחות העבודה שלך (כיוון שבועת המחשבה שלך יוצרת את המילים "אני לא יכול לעשות את זה!"). להיות שם בשביל האנשים שאתה אוהב זה דבר אחד, אבל אל תיתן לאף אחד להדיח אותך מהמטרות האישיות שלך – ככל שתרגיש קרוע ברגע זה. אם אינך יכול להתגייס למען עצמך לבד, זכור שהאושר שלך הוא אבן היסוד לאפשרותך לתמוך ביקיריך.יום ראשון עשוי להביא כמה פריצות דרך פיננסיות כאשר השמש ננעלת בשלישון מקרי (זווית של 120 מעלות) עם תחנת הכוח פלוטו. רעיונות חדשים להכנת בנק – ולהשקיע את המזומנים שיש לך – עלולים לצוץ במהלך שיחה סתמית או בזמן שאתה גולש בפיד החדשות של הבוקר שלך. בדוק אם מתקיים אירוע שיכול לעזור לחבר אותך למובילי מחשבה. אולי הגיע הזמן להירשם לכנס התעשייה ההוא או להשתתף באירוע שבו תוכלו להתחכך עם ה-VIP. הביאו קלפים ואת הגישה היכולה שלכם, כי ייתכן ששותף אסטרטגי עתידי יעמוד לידכם בבר.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|