הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל שור

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל שור

הורוסקופ יומי מזל שור 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 5.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 2.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 1.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל שור

מאז שאורנוס שמסתובב בצד נכנס למזל שלך במאי 2018, החיים מתרוצצים בקצב בלתי צפוי. ובזמן שאתה סוף סוף מסתגל להתקדמות, היה קשה באותה מידה לשים את היד על ההגה. העוצמה הכאוטית יכולה להגיע לשיא השבוע, בול – ואולי בצורה מאוד מרגשת! ביום שני, ה-1 באוגוסט, פסגה נדירה במיוחד בין אורנוס, מאדים המתוכנן והצומת הצפוני מונעת הגורל עשויה לחשוף נתיב ששור כתוב עליו. הטריק להצליח בזה? שחרר את ההתנגדות העיקשת שלך לשינוי! הטריומווירט הזה יהיה משחרר עבורכם; אם לא מהפכני מלא. שוורים שטסו מתחת לרדאר עלולים להיות מקומרים לעיני הציבור או להידחף לעמדה בולטת יותר של מנהיגות. אם עצרת את עצמך, תראה את העולם! קבל את ההחלטה שעובדת לטובתך.
התשוקה מגיעה ביום חמישי הזה, כאשר מרקורי הנפשי סוחף אל בתולה ומפעיל את הברזים היצירתיים עד ה-25 באוגוסט. וזה מתחיל בפינוק החושים שלך. אגב, בול, אתה לא צריך לשבור את הבנק כדי לעשות את זה! השלט הארצי שלך מעורר ריגושים מהנאות פשוטות כמו הצבת פרחים ארומטיים ברחבי הבית ומילוי האוויר בריחות שאין לעמוד בפניהם של בישול ביתי. מעבר זה יכול גם לרענן חיי אהבה עומדים. זוגות צריכים לאגד את משאבי הדמיון שלכם ולחקור את הקצוות שלכם. יחיד? עשה מבחן באפליקציית היכרויות חדשה – או צא ל"גמילה דיגיטלית" ותפגוש רק אנשים בחיים האמיתיים. זרקו את עצמכם לתוך התשוקות שלכם, ותתחילו להתחיל במפגש עם מישהו שחולק לפחות אחד מתחומי העניין שלכם.
בסוף השבוע הזה, אתה עשוי להרגיש כמו יונק דבש שזמזם מפרח לפרח. ונוס החביבה במגזר החברתי שלך משתפת פעולה עם נפטון החלומי בבית האחד-עשר המשותף שלך. יותר יהיה יותר שמח ואדיר יותר, במיוחד אם יש לך רעיון טוב בעולם אתה צריך לשים קצת יותר שרירים מאחור. אבל זה לא חייב להיות כבד. אסוף את הנבחרת שלך ל"בראנץ' עובד" שבו אתה מזמין אנשים לחלוק את המחשבות שלהם לגבי הדרך הטובה ביותר להפעיל את הרעיון הזה.
אבל אל תכבה את ה-GPS שלך! ביום ראשון, שבתאי הפרגמטי באזור הקריירה שלך מעביר קריאת השכמה למאדים המתוכנן במזל שור. זה נהדר שאתה כל כך עסוק, אבל האם המאמצים שלך מובילים אותך קרוב יותר לחלומות שלך? חידד את האסטרטגיה שלך כך שהאנרגיה שלך תבזבז על פעילויות עם תשואה גבוהה יותר. לדוגמה, אם אתה מבזבז שעות ביום על ניהול ועבודה עמוסה, שקול לבצע מיקור חוץ או שיתוף פעולה עם מישהו אחר במשימה. אם הגיע הזמן להעלות את התעריפים או להציב גבולות טובים יותר, היו נחושים וברורים. אנשים ידחפו אותך רק עד כמה שאתה מוכן לתת להם.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|