הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל עקרב

הורוסקופ יומי מזל עקרב 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 5.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 2.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל עקרב

מערכות יחסים: לא יכול לחיות איתם, לא יכול לחיות בלעדיהם. אתם תרגישו את המתח הדינמי הזה שמתבשל ביום שני, 1 באוגוסט, כשהצומת הצפוני חושף הגורל מסתנכרן עם מאדים הלוחם ואוראנוס הדליק במזל שור והבית השביעי של האיגודים המחויבים שלכם. תסכול שבעבע מתחת לפני השטח עלול לבעבע כמו לבה מותכת. אמנם אתה לא רוצה לשרוף אף אחד ברגע התסכול שלך, אבל הניסיון להתמודד עם זה בנימוס לא יעבוד. אם אתה יכול להגדיר זאת כ"נושא" ולא כאסון אדום קוד, זהו יום רב עוצמה לתת קול לדברים שזקוקים לשיפור נואשות. החל את זה על כל מערכות היחסים שלך: שיתופי פעולה רומנטיים, עסקיים, משפחתיים, יצירתיים.
אם חיכית שהמפגשים החברתיים הקיציים שלך יתגברו, מרקורי נכנס בתור קונסיירז' ביום חמישי הקרוב, מתגלגל לתוך בתולה ובית האחד-עשר שלך "יותר יותר טוב" עד ה-25 באוגוסט. איפה רצית להסתעף עם חבר חדש , קבוצה פעילה פוליטית או אולי חוג מדיטציה? במהלך שלושת השבועות הבאים, צור קשר עם כל מי שפנה אליך ופשוט תגיד כן לכל מה שהם מציעים. היכרות עם אנשים בעלי דעות דומות תעשה ללב העקרב הקטן שלך עולם של טוב!
אולי יהיו לך כוכבים אמיתיים בעינייך בסוף השבוע הזה, כאשר אורג החלומות נפטון בבית הדירות שלך קורץ לוונוס בבית התשיעי ההרפתקני שלך. לקוח פוטנציאלי מסקרן מאוד יכול להיכנס ישירות לקו הראייה שלך, לרתק אותך תחילה עם ההילה שלו ולאחר מכן עם מבטא סקסי וקשה למקם. אבל תשמור על השכל שלך. יש הרבה מה ללמוד על האדם הזה לפני שתתחיל להמציא שמות לתינוקות. בני מזל עקרב מצורפים עשויים לרצות לבטל תוכניות עם חברים מזדמנים ולהקדיש את היום – והלילה – זה לזה.
ביום ראשון, מאדים המודאג נבדק על ידי שבתאי המפוכח במזל דלי והבית הרביעי הרגשי שלך מפעילים צורך קיצוני בחלל. אם נתתם לשותפים ולמשפחה לרמוס את מדיניות הפרטיות שלכם, שימו לב! עם מאדים אגרסיבי בתערובת, אתה יכול להשתולל בתגובה ל"מעברי הגבול" הללו. אבל לפני שאתה נשמע כבוי, תהיו אמיתיים: האם באמת השמעת את הגבולות שלך או שפשוט הניחו אותם? מצד שני, אולי אתה זה שנשענת קצת יותר מדי על אדם אהוב. אם אתה מתקשר לאמא שלך או לחבר הכי טוב שלך בכל פעם שיש "משבר", אין זה פלא שהם מודאגים – ולהיפך. הריבוע הזה של מאדים-שבתאי עשוי להביא קריאת השכמה: אולי עדיף לפרוק ליומן או למטפל ולהפוך את מוקד החברות שלכם לקצת פחות דרמה גבוהה. יש לך את זה, מזל עקרב.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|