הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל קשת

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל קשת

הורוסקופ יומי מזל קשת 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 5.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 2.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 1.8.2022

הורוסקופ חודשי (חודש אוגוסט) מזל קשת

התכונן לריבוי משימות, קשת, כי ביום שני הקרוב, ה-1 באוגוסט, דורש זמנך לבוא ימינה, שמאלה ולמרכז, כאשר הצומת הצפוני הגורלי מסתנכרן עם המאדים האנרגטי ואוראנוס החדשני. החדשות הטובות? אתה תחשוב מהר על הרגליים, תוציא רעיונות חדשניים ותספק פתרונות בהשראתך. עד כמה שזה מרשים, אל תאבדו את הטיפול העצמי. כאשר אתה צריך לקחת הפסקה, למשל, לאכול ארוחת צהריים או סתם לא לדבר עם אף אחד, זה תלוי בך לבקש זאת. רמות הלחץ עלולות לעלות במהירות השבוע, במיוחד עם לוח הזמנים שתצטרכו לעמוד בו. נקה את ראשך במדיטציה מודרכת. אנשים מועילים נמצאים מסביבך, אבל הם עלולים לא לצעוד קדימה בצורה ברורה. כשאתה צריך דחיפה, בקש את זה!
ביום חמישי, השליח מרקורי מרחף אל מזל בתולה, ומברך אותך בזריזות המילולית שלו עד ה-25 באוגוסט. הפה שלך הוא לעתים קרובות שני צעדים לפני המוח שלך, אבל עם המתקשר הקוסמי שמנהל את מחלקת יחסי הציבור שלך. ומכיוון שבתולה שולטת בגזרת השאיפות שלך (הבית העשירי), קדימה, תחלמי כמה רעיונות מזל קשת גדולים. מיקום פרגמטי זה עוזר לפרט את המערכת המושכלת ביותר כדי לא רק להחיות אותם, אלא גם להשאיר אותם מתגלגלים יותר מכמה הרף עין.
סוף השבוע מביא סנכרון מלא נשמה של ונוס הרומנטית ונפטון הגחמני במאחזים הכי צוננים שלך. אל תהיה שאפתני מדי עם התוכניות החברתיות שלך: אתה תהיה הכי מאושר עם הפלוס אחד האהוב עליך לטייל בפארק, בשוק האיכרים, או אולי תקלע ליריד רחוב. זה לא משנה מה אתה מקבל; כל עוד אתם מרגישים רגועים ושניכם מתענגים על שקט נוח, אתם לא יכולים לטעות!
האם הגיע הזמן לנהל משא ומתן על הסכמים חדשים סביב הצעות חוק וכספים משותפים? ביום ראשון, שבתאי המפוכח יוצר זווית קשה למאדים, ומאלץ אותך להבין היכן הרצון שלך להיות מועיל מתחיל להרגיש כמו הקרבה. אם נשענת יותר מדי על מישהו, תיזהר! התנהגויות המחאה שלהם עלולות להתלקח או שאתה עלול לקבל אוזן קשבת בלתי צפויה על חוסר התרומה שלך. אל תמציא תירוצים, קשת. התנצלות אמתית והסכמה ברורה לגבי מה שתעשה בהמשך יתקן את הגדרות אלו. מישהו שסמכת עליו לתמיכה עלול פתאום להיות פחות זמין. האם אתה מוכן לשדרג למקור סיוע מתאים יותר? אם זה אומר לשלם קצת יותר (או לשלם למישהו בפעם הראשונה), אז שיהיה. השקט הנפשי שזה מביא יהיה שווה את ההשקעה.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|