הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל דגים

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 5.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 2.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 1.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל דגים

אתה תגיע לקרקע השבוע, מזל דגים – אולי תמרוץ ליותר כיוונים ממה שכל בן תמותה צריך לעשות. אבל לא לדפוק בלמים! אנרגיה חד-יומית זו מגיעה באדיבות מפגש נדיר במיוחד של מאדים, המתקדם, אורנוס והצומת הצפוני מעורר הגורל. ביום שני, 1 באוגוסט, הפסגה שלהם מתקיימת במזל שור ובבית השלישי השיתופי והתקשורתי שלכם. מה עליך לעשות? נסו את הסינרגיות בכל שיחה. מי יודע? שותף הפודקאסט העתידי שלך, חבר לחדר כושר או צוות שיתוף רכיבה יכול להיות במרחק של מידה אחת (או פחות) של פרידה. זכרו: להקפיץ רעיונות זה לא אותו דבר כמו להתחייב אליהם. עם יכולות סיעור המוחות הטעונות, השלישייה הקוסמית הזו מביאה, ללכוד כמה שיותר מאותם "ארנבות פרא" שתוכלו להתאים על הלוח הלבן שלכם. מטורפים ככל שהם נראים, כמה מהם עשויים להיות קרובים יותר לסימן "נתיב החיים" שלך ממה שאתה מבין!
משיכה נוספת לשותפות מגיעה ביום חמישי, כאשר מרקורי החביב מתגלגל אל בתולה ובית היחסים השביעי שלכם. בין עכשיו ל-25 באוגוסט, תן קול לרצונות העמוקים ביותר. רק שימו לב שאתם לא נהיים תובעניים או ביקורתיים מדי אם עניין האהבה שלכם לא פוגע בו מהפארק במערכה הראשונה. ללא קשר לסטטוס הנוכחי שלך, מרקורי הפלרטטנית תעורר את הדחף המולד שלך להתמזג, וגם אם השבעת מערכות יחסים, לא תוכל להתחמק ממשחק דואט דינמי. מְצוֹרָף? שאלת מיליון הדולר הופכת להיות איך לשמור על דברים חמים ומרגשים תוך העמקת האמון והמחויבות.
יום ראשון הוא בוקר נהדר להתעורר במקום אחר או רק עם אהובך לצידך ולא הרבה יותר על הפרק. ונוס נלהבת עושה עיניים לנפטון החלומי, ומזמינה אותך לתת לעצמך להיות פגיע ואפילו קצת אידיאליסט. קראו אחד לשני שירה במיטה, התנסו עם משחק תפקידים קטן, שתפו פנטזיה ששמרתם בסוד.
במקביל, תצטרך להיות מאוד ברור בתקשורת שלך, במיוחד בכל הנוגע להצבת גבולות. ביום ראשון, מאדים הפרוע נבדק על ידי שבתאי חמור סבר, שחונה במזל דלי ובבית השנים-עשר העכור שלך. בדוק עם אחרים לפני קבלת החלטה שתשפיע על שניכם. אם היית תלוי בנשמה אחת מתוקה לעתים קרובות מדי, גיוון תיק האנשים שלך. זהו גם יום חשוב לשלם אותו קדימה. תרגל מעשי חסד אקראיים משלך ותן אביזרים פומביים לאנשים שהיו איתנים בפינה שלך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|