הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל אריה

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל אריה

הורוסקופ יומי מזל אריה 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 5.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 2.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל אריה

התקרה לא יכולה להחזיק אריה ביום שני, 1 באוגוסט! הודות לטריומווירט נדיר ביותר של הפוך את מאדים, אורנוס ניסיוני והצומת הצפוני מונע הגורל – כולם במזל שור ובאזור הקריירה שלך – היקום שולח מסרים חזקים במיוחד לגבי נתיב חייך. שלא תעז להתנצל על השאפתנות. מישהו הולך לתפוס את טבעת הפליז. למה שזה לא יהיה אתה? האבק הפלנטרי הזה לא יאפשר לך לעוף מתחת לרדאר או להימנע ממצבים תחרותיים כי אתה לא רוצה להרעיד את הסירה. אם אתם מרגישים את הקריאה למנהיגות (ואתם יודעים שכן), זרקו את הכתר שלכם בזירה. צי של רגשות צפוי לעלות, יחד עם התנגדות לשינוי. אבל זו לא הצדקה לשחק בקטן!
והחל מיום חמישי, אתה יכול לנצל את כוחות התכנון העליונים של מרקורי, שמטיל כישוף במזל בתולה ובבית השני שלך לקסם מעשי עד ה-25 באוגוסט. בתור התחלה, זה מגביר את מאמצי הרשת והחשיבה היצירתית שלך. האנרגיה האנליטית הזו גם תספק בהירות סביב כל נושא מבלבל ותיתן לך השראה להגדיר כמה יעדים חדשים להמשך השנה. אבל זה לא מדע טילים. אם כבר, אנרגיית האדמה הפרגמטית הזו היא תזכורת חזקה לכך שה"סוד" להצלחה הוא היותו של יעדים חזקים, מפה ברורה שתעזור לך להגיע אליהם והנחישות הבלתי פוסקת להמשיך עד שתעשה זאת!
סוף השבוע מביא קצת "אנרגיית הרגשה גדולה" כאשר ונוס המאוהבת בסרטן מתחברת לנפטון החמלה בדגים ולבית השמיני שלך של רגשות עזים. אתה לא רק "מרטט" אנשים, אריה: אתה במצב אמפתיה מלא, שבו אתה באמת מרגיש מה שאחרים חווים. שים לב שזו יכולה להיות "ברכה" או "קללה", תלוי מי האדם האחר ועד כמה אתה יכול להגן על השדה שלך. אם זה מאהב (או עניין אהבה), אז פתח את הערוץ ותן לאהבה לשלוט! אבל עם שותפים לא רומנטיים, ייתכן שתצטרך להקים כמה גבולות בריאים. אתה תהיה מלא רגישות, שלאנשים נזקקים יש חוש שישי ויכולים לרוקן אותך. הגדר מגבלות זמן לשיחות שאתה יודע שהולכות להיות חד-צדדיות לחלוטין, ואז פנה את החלל לאחר מכן על ידי שריפת מרווה וישיבה עם קריסטל שחור, כמו טורמלין,
בזמן שאתה מבסס את עצמך, שותפויות עשויות לעבור טלטלה קטנה ביום ראשון. מאדים באזור המטרה שלך יהווה ריבוע מסובך (זווית של 90 מעלות) כדי לקחת את זה לאט שבתאי בפינת היחסים שלך. זו עשויה להיות יותר מכשול מהירות מאשר סוף הדרך. תן לאדם השני הזדמנות להתגעגע אליך – היעדרות יכולה לחלץ אותו היישר מהטירוף הזה "לוקח אותך כמובן מאליו". מזל אריה זוגי יכול להרגיש חרדה, כאילו העתיד שלך מתקדם לכיוון שונה מזה של המתוקה שלך. אל תלחץ על כפתור הפאניקה. במקום זאת, השתמשו בכוחות התכנון הפרגמטיים של שבתאי כדי לתכנן פתרונות שיתופיים התומכים זה במטרותיו של זה. התאמה אסטרטגית קטנה יכולה להחזיר את הקשר שלך לאיזון. רק תהיו בטוחים שאף אחד מהצדדים לא יביא הקרבה לא.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|