הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל גדי

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל גדי

הורוסקופ יומי מזל גדי 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 5.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 2.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 1.8.2022

ההורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל גדי

האם הייתם דואגים למקלחת קרה? אולי אתה רק צריך אחד זה ביום שני, 1 באוגוסט, כאשר הצומת הצפוני הגורלי מברך את מאדים המותך ואוראנוס המשוחרר נפגשים באותה דרגה של מזל שור והבית החמישי הנלהב שלך. אתה תפלוט כל כך הרבה חום שכל מי שיבוא איתך במגע בטוח ירגיש פיצוץ של האנרגיה המפתה שלך. אם לא תיזהר, העוצמה שלך עלולה לגרום לאנשים אחרים לצעוד אחורה. אם המוג'ו שלך היה בהילוך איטי, טוב, תראה את העולם! זה יכול להיות שבוע ניסיוני למדי עבורך – ושבוע עבור היומן הנעול. טריפקטה קוסמית אקספרסיבית זו עשויה להוביל אותך ליצור אמנות, אהבה, אפילו מלחמה. (תראה את המזג הזה.) בכל מקרה, לא תהיה לך את השליטה הטובה ביותר בדחפים. אטרקציות רומנטיות עלולות להמריא בדהירה – ויש גבול דק בין אהבה לשנאה. תפלרטט משם, מזל גדי, אבל תבדוק טמפרטורה. אתה עלול לזלזל בכוח האש שלך.
ביום חמישי, השליח מרקורי רוכסן לתוך בתולה ולבית התשיעי שלך של נסיעות והתרחבות, וממלא את ראשך ברעיונות גרנדיוזיים לגבי לאן תוכל ללכת (ולגדול!) הבא. כל אזור שבו הרגשת מאופק וכאילו יש מקום ל"עוד" הוא מקום מושלם להתחיל בו. זה לא הזמן לשים את החלומות שלך על בקרת שיוט. המחזור האיום הזה, שנמשך עד ה-25 באוגוסט, יכול לעורר שינוי קיצוני – רק תחושת הרפתקאות! זה כמעט לא משנה אם אתה נרשם לתוכנית באוניברסיטה או עושה ריטריט מדיטציית סוף שבוע בסדונה: כל העניין הוא להתחיל לצעוד לעבר המטרות הנעלות ביותר שלך. לא בטוח איך אתה רוצה להרחיב בדיוק?
כוכבי סוף השבוע יכולים להצביע על תרחיש של צמד כוח, כאשר ונוס החושני בממלכת הצמד הדינמי שלך משתפת פעולה עם סוכן הפנטזיה נפטון. צאו אל העיר והקרינו את הסמכות השקטה שאתם מרגישים. פָּנוּי? הפעל את הקסם: אתה יכול לפגוש מישהו שמתאים, וזה אומר הרבה. או שאולי תקבלו תזכורת מקסימה לכמה אתם מרגישים מיוחדים אחד בחברת השני. רגע הקסם הזה עשוי להכות ישר, אבל תחת הכישוף של נפטון, תהיו מוכנים יותר לתדלק את האגדה!
ביום ראשון, מאדים נבדק על ידי שבתאי המסורבל, שנמצא במזל דלי ובבית השני שלך לתכנון מעשי. רצונות היוקרה שלך יכולים לענות על המציאות הקשה של שיקולים תקציביים. למרות שזה עלול לגנוב באופן זמני חלק מהרעם שלך, אל תיתן לזה לעצור אותך בקור. הגדר חשבון מיוחד כדי לחסוך לאט לקראת הרכישה הזו. ייתכן שיהיה צורך לפרק את התוכניות שלך לשלב אחר שלב. באהבה, ריבוע מאדים-שבתאי (זווית של 90 מעלות) עשוי לפגוע גם בהתלהבותכם. הצבעים האמיתיים של מישהו יכולים להראות – ובכן, יותר כמו האנושיות שלו. זה לא יכול להיות כל זיקוקים כל הזמן, אז וודא שאתה לא מוחק מועמד טוב ל"פגם" אנושי מאוד.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|