הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל סרטן

הורוסקופ יומי מזל סרטן 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 5.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 2.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 1.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל סרטן

יש כוח וסינרגיה במספרים, סרטן! וביום שני הזה, 1 באוגוסט, התפקיד העיקרי שלך הוא ליישר קו עם האנשים הנכונים – אנשים שחולקים את החזון והערכים שלך. הסיבה לזה? חיבור נדיר במיוחד בין מאדים המתקדם, אורנוס ברוח הקהילה והצומת הצפוני הגורלי. השלישייה נפגשת במזל שור, מטעינה את הבית האחד-עשר שלך של עבודת צוות, טכנולוגיה וכל מה שעתידני. הוציאו את המחושים החוצה… או פשוט היו פתוחים. שיתופי פעולה מחשמלים יכולים לצוץ בכל צעד ושעל. עדיף עדיין? כמה איקונוקלסטים מרתקים באמת יכולים לייחד אותך לנבחרת שלהם. אבל שמור על כמה קריטריונים במקום. אתה אוהב את העריקים, אבל אתה גם סימן קרדינל שפועל היטב עם כללים ומבנים מוסכמים. החדשות הטובות הן שאתה מנהיג מלידה,
ביום חמישי, כנפי מרקורי חברתית נכנסת לבית השלישי השיתופי והתקשורתי שלכם. הערך את עומס העבודה שלך. אזורים שבהם התעסקת בעצמך יקבלו דחיפה בפרודוקטיביות ובהנאה אם ​​תזמין אחרים להצטרף אליך בין עכשיו ל-25 באוגוסט. תפסיק להמציא את הגלגל מחדש ותתחבר ל-ניצחון. ותראה היכן אתה מבלה את הזמן הפנוי שלך. הבית השלישי שולט בשכונה שלך, מה שהופך את זה לזמן מצוין להסתובב בין המקומות המקומיים. מי יודע? אתה יכול למצוא חלל עבודה משותף עם עמלת יציאה גדולה או בוטיק שרוצה למכור את האומנות שלך. הסתובב עם ראש פתוח והיה ספונטני!
כוכבי סוף השבוע מציעים עוד עידוד לקפוץ באמונה, בין אם עם זר או עם בן/בת זוגך. ונוס המקסימה מקבלת קרן תומכת מנפטון החלומי בבית התשיעי האידיאליסטי שלך, שעלולה לטשטש חלק מהגבולות החרוטים באבן שלך. משלחת סוף שבוע ליעד לא מוכר עלולה להחדיר למערכות יחסים דם טרי. גם אם אינך יכול לברוח, ביקור במקומות חדשים והסתובבות עם אנשים שונים יכולים להשאיר אותך מלא השראה כל סוף השבוע – ואף יותר!
אבל היזהר מלשפוך סודות מסחריים (או עסק של חבר משותף) ביום ראשון, כאשר שבתאי המפוכח בבית השמיני האינטנסיבי שלך חונה בזווית מאתגרת למאדים. אתה יכול לגלות ש"המתחרים" שלך משכו כמה מהלכים ערמומיים מאחורי הגב שלך. במקום לעסוק בקרב יד ביד (או ממילה למילה), השתמש בזה כמומנטום כדי להגביר את המשחק שלך – ואת אמצעי האבטחה שלך. ריבוע מאדים-שבתאי עלול לחשוף הפרת אמון בקשר נוכחי. אולי אמרת קצת יותר ממה שהיית צריך או התלוננת מאחורי גבו של מישהו ברגע של תסכול. ובכל זאת, מעולם לא ציפית שהמידע הזה יחזור על עצמו. אל תיתן לרכילות עוד תחמושת להשתמש נגדך. לאחר מכן, פיצוי עם האנשים שאולי פגעת בהם, גם אם בטעות.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|