הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל טלה

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 2.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 1.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל טלה

האם אתה יכול לבנות עושר במשהו שאתה אוהב? אם לכוכבים יש משהו להגיד על זה ביום שני הקרוב, 1 באוגוסט, התשובה היא "כן!" השליט האדום-לוהט שלך, מאדים, מתקדם, מארח פסגה נדירה במיוחד עם אורנוס החדשני והצומת הצפוני מונע הגורל. לא בטוחים מאיפה להתחיל? אל תתמתח כל כך רחוק מחוץ לחיי היום-יום שלך. כפי שאמר פעם הסופר מלקולם גלדוול, "קשה מאוד למצוא מישהו שמצליח ולא אוהב את מה שהוא עושה". מה אתה יכול לעשות בצורה כל כך טבעית וללא מאמץ שכמעט נראה אבסורדי לגבות על זה? הסתכל לשם. תרגיל מעניין לשבוע עשוי להיות לנהל יומן שעתי של הימים שלך – עם דגש על איך אתה מבלה את הזמן הפנוי שלך. מארגן פעילויות לקבוצת החברים שלך בכל רגע פנוי? אולי הייעוד שלך טמון בתעשיית הבידור. האם אתה מארגן מחדש בסתר (ובאופן אובססיבי) את תצוגות כוננית הספרים בסלון לשלמות מקודדת צבע? עולם עיצוב גרפי או עיצוב פנים עשוי להיות בשבילך. גם אם זה לא מתחיל בתור 9-5, שקול להפוך את הכישרונות שלך להופעה צדדית או איכשהו לשלב היבט של מה שאתה באמת נהנה ממנו ביום יום שלך.
ביום חמישי, מרקורי מתקרב לבתולה, והופך את המוח שלך למכונת רעיונות נצחית. עד ה-25 באוגוסט, הכוכב המהיר מחשמל את אזור העבודה, הבריאות והארגון שלך, ועוזר לך לסיים פרויקטים בקיץ ולהגדיר כמה יעדים חדשים ומעוררי השראה לסתיו. אבל קודם, מזל טלה, הקדישו דקה לחבר את הנקודות בין אותם תחומי חיים: יותר מדי עבודה מובילה לעודף מתח, מה שמגביר את האנרגיה ומשפיע על מצב הרוח. לעומת זאת, כשאתה מתייחס לגוף שלך כמו למקדש שהוא – עם אוכל מזין והרבה מנוחה – אתה מכוון את עצמך להצלחה מתמשכת. הרגלים שאתה מתחייב אליהם כעת יכולים להפוך לאורח החיים שלך תוך מספר שבועות!
התחושות מגיעות לוהטות בסוף השבוע הזה – ומכל זווית. ביום ראשון, ונוס הרגישה זוכה לחיבוק אוהב מנפטון הרחום, שחונה בבית השנים-עשר התת-קרקעי שלך. זה יכול לפוצץ את צ'אקרת הלב שלך לרווחה, לעורר אותך לפתוח את עצמך לפתיחות רומנטיות של מישהו. הדואט הדינמי הזה יכול לעורר פלט יצירתי עמוק, אז תנו לעצמכם זמן ומקום לכתוב, לשרטט, לצלם או לשפר מספר ריקודים שיש לו פוטנציאל ביוטיוב. אבל אל תתמקדו בערכי ה"ייצור". פשוט הקש על המאגר העשיר של הנשמה החדשנית לאין שיעור שלך.
אבל דע היכן מונחות הגבולות הפיננסיים שלך – במיוחד כאשר אנשים אחרים מודאגים. כמו כן, ביום ראשון, שבתאי הכלב מבנה בבית האחד-עשר המשותף שלכם יסתבך עם מאדים באזור הכסף שלכם. גישות שונות להוצאות וחיסכון יכולות להיות האשם מאחורי התנגשות. לחלופין, אולי זה ההפך, ואתה מעדיף שהכספים יאוגדו בצורה נבונה יותר. אתה יכול אפילו למנות את עצמך כגזבר בזמן שאתה מכניס את כולם לתוכנית המשחק שלך "כלכלת שיתוף".

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|