הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל דלי

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל דלי

הורוסקופ יומי מזל דלי 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 5.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 2.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 1.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל דלי

איך להשיג את האיזון המושלם בין עבודה לחיים? עם 1,001 תחומי העניין שלך, זו השאלה הנצחית עבור מזל דלי עסוק. אבל אל תמתחו את עצמכם רזים יותר מגזה בניסיון להשיג את האיזון הזה. במקום לעצור, לרדת ולהתרכז. הצומת הצפוני מעורר הגורל נפגש עם מאדים המטורף והשליט שלך, אורנוס הכאוטי, ביום שני הקרוב, 1 באוגוסט. ומכיוון שהם מתאחדים במזל שור ובית הרביעי השורשי והרגשני שלך, אתה צריך לטפל בבסיס נושא המים מחנה: נקודה. כל מי שלא יכול להבין את הצורך שלך ביום אישי אולי לא באמת שייך ל…חייך האישיים. (שימו לב לתגובות בהתאם.) עניין קרוב משפחה או רכוש עשוי לדרוש נתח בגודל ג'מבו מתשומת הלב שלכם, ובאופן בלתי צפוי למדי. לחלופין, אתה עלול לקבל פתאום ארנבת פראית שהגיע הזמן לעשות רינו בשירותים, ל-Airbnb את חדר האורחים, או לבנות בית קטנטן מאחור.
ביום חמישי, מרקורי מתפרץ לתוך בתולה, ושולח טלטלה של חשמל דרך הבית השמיני של פרמבונדינג שלך עד ה-25 באוגוסט. לא רק שתהיה לך מקרה משמעותי של הרגשות, אלא שלא תהיה לך קושי להודות בכך – אולי אפילו באירוע סונטת אהבה כתובה בחומש יאמבי! אם אתם קשורים, אולי תרגישו צורך בקשר הדוק יותר – ואל תתפלאו אם זה מחלחל לכל מערכות היחסים המרכזיות שלכם. גם רווקים יחשוקו באינטימיות ובתחושה אמיתית של "אנחנו בזה ביחד". דבר אחד שצריך לשים לב אליו הוא הוצאת פגמים קלים או אתגרים מפרופורציה. תגיד לעצמך, במקום זאת, שלפעמים האהבה באמת מנצחת הכל.
הקדישו מעט זמן במהלך סוף השבוע כדי להתמקד בכספים שלכם: לא רק למיין חשבונות והוצאות אלא לעשות קצת הדמיה יצירתית סביב שגשוג. אמנם יש קשר ישיר בין כמה אתה עובד (ועד כמה אתה מתוגמל) לבין הצהרת הבנק שלך, יש גם את מערכת האמונות הבסיסית שלך. הברית המגנטית של יום ראשון בין ונוס בר המזל לנפטון הקארמי באזורים הפיננסיים שלך יכולה לעזור לך להעיף את התסריט שלך. נסה לבצע כמה שינויים אנרגטיים סמליים, כמו פינוי אזורי העבודה שלך כדי לעזור לפתוח את הזרימה הזו.
צפו בעומס הרגשי שלכם ביום ראשון! מאדים אגרסיבי בבית הרגשות הרביעי שלכם יהווה ריבוע מלחיץ (זווית של 90 מעלות) לשבתאי במזל דלי. למרות שכפפות התנור שלך יהיו בהרבה סירים השבוע, אתה יכול בקלות להבטיח יתר על המידה ולהלחיץ ​​את עצמך. אתה אוהב להיות מועיל, מזל דלי, אבל אתה שונא כשאנשים נהיים מאוד תלויים בך. אם תגיע לתפקיד המטפל, ודא שאתה מקבל מספיק תמיכה גם לעצמך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|