טיפים לאכילה בריאה כשעובדים מהבית

טיפים לאכילה בריאה כשעובדים מהבית

מכיוון שכולנו מבלים זמן רב בבית, ועובדים מהבית –  הרבה אנשים פנו אליי כדי לקבל טיפים למאבק בתשוקה לסוכר, עלייה במשקל וכיצד למנוע הרגלי אכילה לא בריאים. אז חשבתי שהגיע הזמן שאכתוב פוסט כדי לחלוק אתכם כמה טיפים  לתזונה בריאה.

העובדה שהמטבח נמצא בהישג יד מקלה עלינו וגורמת לנו  לנשנש כל היום או  לאכול רגשית . בשנה האחרונה העבודה שלי היא בעיקר מהבית ומידי פעם קפיצות לבתי קפה  ( כשפתוח ), כך שיש לי כמה טיפים נהדרים כדי להישאר בריאים בזמן העבודה מהבית.

בעוד שחלק מהאסטרטגיות הללו הן בשכל הישר, אחרות כמו לא לאכול כל כמה שעות עשויות להיות חדשות עבורך. חשוב להכיר בכך שכולם שונים, לכן כדאי לבדוק מה שהכי מתאים לך ולגופך!

1. אתה קובע בבית את החוקים

אכלו כשאתם ממש רעבים! רק בגלל שהשעה 12 בצהריים והזמן שבדרך כלל היית עושה הפסקת צהריים בעבודה לא אומר שאתה צריך לאכול באותו זמן – אתה בבית, אתה קובע את הכללים! תאכל כשאתה ממש רעב. המפתח כאן הוא להקשיב לגופך. יש לך את התחושה המכרסמת הזו בבטן? האם הבטן שלך נוחלת? אם התשובה לשאלה זו חיובית –  זהו זמן מצוין לאכול.

אם לא, שתו כוס מים גדולה כי אתם פשוט צמאים וזה בסדר לעכב ארוחה.

2. שתו מים או תה צמחים לאורך כל היום

רוב האנשים לא שותים מספיק מים ובסופו של דבר אוכלים כשהם באמת צמאים. אני אף פעם לא מודדת את כמות המים שלי. אני פשוט שותה כשאני צמאה- לפי הרמב"ם ישנם יתרונות פיזיים ופיזיולוגיים רבים לשתיית מים. אלה כוללים עור בריא, הפחתת  מיגרנות וכאבי ראש , עיכול נהדר ועוד. זכרו תה צמחים שלא מכיל קפאין נחשבים כחלק מצריכת המים שלכם

3. אכלו אוכל טרי ואיכותי איכלו אוכל כמה שיותר קרוב לטבע – לא מעובד, פירות, ירקות, קטניות , הכוונה היא שתמנע ממזונות ארוזים המכילים תוספי מזון רבים וכימיקלים דמויי מזון.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|