"טִיפּוֹת הַגֶּשֶׁם הֵעִירוּ בּוֹ גַּעֲגוּעַ לְשִׁירַת הַיָּם." ~ חלי אברהם איתן

"טִיפּוֹת הַגֶּשֶׁם הֵעִירוּ בּוֹ גַּעֲגוּעַ לְשִׁירַת הַיָּם." ~ חלי אברהם איתן

יש את הרגע הזה בחיים, שבו אנחנו נמצאים בנקודת זמן, שבה אנחנו יודעים שאנחנו עומדים לאבד אדם אהוב עלינו ואשר אוהב אותנו חזרה והתשובה לשאלה "למה" לא נמצאת בהישג ידינו.
והוא עדיין פה. אותו אדם.
רגעים מעטים לפני שהוא הולך.

עדיין רואים את אותו אהוב למול עיננו, אבל יודעים שזה לא לעוד הרבה זמן
הנקודה הזו, שאנחנו מחבקים אותו וממלמלים לו מילות אהבה באוזן, מזכירים לו כמה אנחנו אוהבים, כמה נתגעגע אם לא יהיה לידינו, כמה הוא חשוב לנו בחיים.
כאילו מקווים שהשעון ייעצר, שהרגע הזה לא יעבור ונשאר יחד קפואים באותה פוזיציה, באותה תחושה, באותם רגעים שלא יחזרו שוב לעולם.
אבל הזמן לא עוצר.

הזמן הוא אגואיסט. עסוק רק בעצמו. לא משנה כמה נבקש. לא משנה אם נתחנן בפניו להפסיק ולו למעט, כדי שנוכל לחבק עוד קצת.
כדי שנוכל להריח. לנשק. ללטף. להביט בעיניים.
לחוות עוד רגע אשר ייחתם בנשמה של שנינו.
ואז קמים בוקר אחד והעולם התהפך.
ולא משנה אם זו מחלה סופנית,
או פרידת אהובים שחייבת לקרות למרות שאש האהבה עוד בוערת,
לא משנה אם זה גיל הזיקנה המאיים,
או מישהו קרוב לליבנו שאומר לנו שלום. אולי בפעם אחרונה.

רגעים אחרונים נחרטים לנו בלב באותה להב החנית שחותכת אותו לשניים בלכתו.
שריפת הנפש בפרידה היא אולי האש שמשאירה את הכוויות הכי עמוקות בלב.

לפעמים, בדרכינו על רכבת החיים, אנחנו יורדים בתחנות שבכלל לא תכננו לרדת בהן. בכל תחנה שאנחנו עוצרים, משתנה בנו משהו. מתווסף אלינו משהו. נלקח מאתנו משהו.
החכמה היא לארוז את הזיכרונות, הלקחים והרגשות במזוודה קטנה ולהמשיך אל התחנה הבאה. אפילו שאנחנו לא ממש יודעים מה מחכה שם. העיקר זה לא לרדת מהפסים ולהסתכל רק קדימה.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|