"זרים הם משפחה שעוד לא הכרת." ~ מיץ' אלבום

"זרים הם משפחה שעוד לא הכרת." ~ מיץ' אלבום

יום שישי התחיל כרגיל בשלווה ורוגע וחיוך  , התעוררתי בבוקר מוקדם ויצאתי לשתות את הקפה הקבוע שלי בקינג ג'ורג'  . החניתי באותו מקום קבוע , הגעתי בדיוק בזמן לבית קפה , שמכין לי בדיוק מושלם את הקפה הקבוע שלי , המשכתי את השיחה משבוע שעבר עם השכן המקסים מדיזנגוף  והמשכתי לפגישה …

מה שקרה לאחר הפגישה לא הכין אותי נפשית למה שעתיד לבוא… יצאתי עצבנית, טעונה, נסערת כמו שהרבה זמן לא הייתי…

נכנסתי לאוטו ומשכתי את הדוח מהחלון (אפעם לא קיבלתי שם דו"ח)

ניסיתי להתקשר לפרוק עצבים – וכל מי שהתקשרתי לא היה זמין (מה שגרם לי להתמודד לבד עם כל החוויה ),

הלו"ז המתוכנן שלי השתבש, בנוסף .

נכנסתי הביתה בידיעה שיש לי זמן מוגבל לכמה משימות

במקביל למחשבה ש למה לעזאזל צריך שעון?

ולמה אי אפשר להוסיף עוד דקות?

ומי קבע שיש רק 24 שעות ביממה ?

 אני לא אספיק כלום .

אני לא אשתף אתכם בכמות הבישולים והטיגונים וניקיונות ועוד מטלות עד שהגעתי לים.

אני אקפוץ ישר לים.

אחרי נסיעה מתישה ומלא עצירות ( נסיעה של 20 דקות. כן???? )  

עם שתיקה רועמת שלי ( מה שלא אופייני לי ) ושל החברות שלי

הגענו לים בדיוק בזמן לתחילתה של  השקיעה .

פרסנו את המגבות שלנו על החול,

הורדנו את התיקים ,

 פתחנו בקבוק יין,

מזגנו לכוסות,

הדלקנו סיגריה

וחיכינו לשקיעה המרגיעה .

רציתי לבקש סליחה שהייתי חסרת סבלנות ולא נעימה

סליחה על האנרגיות וכאבי הבטן שחוויתן ממני

ורציתי להודות לכן על עצם היותכן אתן בחיי

רציתי להגיד שאני אוהבת אתכן ותודה עליכן בחיי

תודה שאתן מכילות אותי ומחבקות אותי

ותודה שאתן אוהבות את הים כמעט כמוני

מה שהייתי צריכה זה 2 חברות ואת השקיעה

ובקבוק יין

בתמונה : שקיעה

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|