הורוסקופ יומי מזל עקרב 23.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 23.10.2022

הורוסקופ שבועי (23.10 עד 29.10) מזל עקרב

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל עקרב

האטו ושימו לב ליופי המקיף אתכם…בכל מקום! כשהשמש ונוגה האסתטית מקשרים בין זרועות כל סוף השבוע, אולי תרגישו את הפאר של כל מה שאתם רואים. וכששני כוכבי הלכת עוברים ממאזניים למזל עקרב ביום ראשון, אתה הופך למראה הנוצץ ביותר בחדר. תשומת הלב הזו יכולה להיות הרבה עבור השלט הפרטי שלך, אבל עם ונוס כאן עד ה-16 בנובמבר ועונת עקרב מתנהלת עד ה-22 בנובמבר, מהר מאוד תתרגלו להתחמם בו! ביום ראשון, ייצוב שבתאי מסיים נסיגה מטרידה שהחלה ב-4 ביוני. מוכנים להחזיר את הרגליים על קרקע יציבה? זה התרחש בבית הרביעי שלך לענייני פנים, משפחה ושורשים, מה שאולי היה מקשה להרגיש לגמרי "בבית" בעולם – או אולי אפילו תחת קורת הגג שלך! אבל בזכות הפרצוף של שבתאי, אתה יכול להתחיל להחזיר את הבסיס שלך לסדר. בין אם זה הזמן לעבור דירה, לזמן פגישה משפחתית או ליצור מערכת אחסון חכמה יותר, המשיכו בצורה שיטתית. אפילו בזמן תנועה קדימה, שבתאי יכול להיות איטי. היו סבלניים עם התהליך!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|