דבר אינו נצחי, מלבד השינוי." ~ הרקליטוס

דבר אינו נצחי, מלבד השינוי." ~ הרקליטוס

אתמול הייתי בסדנת התפתחות אישית והעצמה של הזדמנויות לשינוי , איך לצאת ממרוץ העכברים וכיצד לפתח תודעה מנטלית חזקה. חלק מהידע שהועבר כבר למדתי וחוויתי בעבר ואפילו פיתחתי את זה ברמה האישית והמקצועית.

אבל משהו בזמנים שאתה לומד ומגיעים אליך דברים מקבלים פרספקטיבה אחרת לגמרי .

היום זה היה הרגע הזה שהחלטתי ממש להטמיע את הידע

כשאומרים ידע זה כח – זה לא באמת אומר שום דבר אם ברמת הידיעה שלך אתה לא באמת חי את זה – אז אתה לא באמת יודע – אז לא באמת יש לך כח .

התעוררתי בבוקר עם עוצמה מנטלית חזקה אחרת ממה שהרגשתי עד היום

התעוררתי עם שאלות אחרות וניהול חכם של הרגשות שלי שעד היום נתתי להם די לשלוט לי על השגרה היומיומית.

זה התחיל ביקיצה טבעית ב- 5 בבוקר ( טוב אני תמיד מתעוררת בשעה הזו , אני טיפוס של בוקר שאוהבת להתעורר לחושך ולשקט ולאט לאט לראות את העולם מתעורר לשגרה )

יצאתי לריצת בוקר שלי הקבועה שהיום הייתה יותר עם מרץ ואנרגיות אחרות, אפילו הנשימות שלי היו מלאות יותר, מורחבות יותר בכניסה לריאות , כאילו משהו התנקה בי ופינה מקום לנשימה אחרת, לאנרגיה אחרת.

חזרתי הביתה למקלחת ותזונה בריאה והתיישבתי לעבוד על המחשב.

כבר יומיים אני מנהלת שיחות טלפון עם אישה אדיבה ונחמדה שנותנת לי שירות מהממם ( זה בפוסט אחר ) ותוך כדי שיחת חולין הרגשנו אחת את השנייה באנרגיה אחרת … והיא הציעה לי לכתוב ולשתף תובנות של בוקר בבלוג שהיא מנהלת .

באותה השנייה ממש שמחתי ויחד עם זאת שאלתי איך היא יודעת? למה דווקא אני? באיזה קטע?

ואז נשמתי לרגע ביני לביני והשתקתי את הפחדים ( כמו שלמדנו אתמול בסדנה )וגיליתי שיש פה הזדמנות  קסומה שהיקום מכוון  אותי בדיוק מושלם .

הרי כבר חודש חברה טובה מבקשת ממני לכתוב לה ואני איכשהו מתמהמהת עם זה , בטענות לעצמי שאני לא מספיק טובה לפרסם את החוויות שלי או לחשוף את  מי שאני , ומי יקרא את זה בכלל, ואת מי זה מעניין ….. והנה זה בא לי מכיוון אחר .

ראשית אני רוצה לתת לכם ידע לשינוי דפוסי אמונות מעכבות בתת מודע …

כשעולה בכם פחד או חרדה מפני משהו חדש שאתם ממש רוצים ומפחדים אז לשאול:

איזה תוצאות אני רוצה?, למה אני לא משיג את התוצאות האלו? ובתשובה הזו שעולה לכם ,

לעצום עיניים, לקחת נשימה עמוקה, להוציא אויר לאט לאט …ולענות – מי מכר לך את הסיפור הזה? האם זו האמת? ולהחליט שאתה מחליט על הרגשות שלך ולא להיפך .

אני מנהל אותך ולא אתה מנהל אותי !!!

תפעלו למרות הפחד – ותתרגשו יותר מהחיים .

 שנית,

תדעו שהכל בראש , רגע שאתם מנהלים שיחה פנימית ומבינים שהמחשבות שלכם זו לא האמת- נוצר חוזק מנטלי שילך ויתפתח אצלכם.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|